Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Macie broń w domu? Pytam całkiem powaznie.

Ja mam dwa duże psy w tym owczarka niemieckiego. Ludzie czasem sie boja koło mnie przejść na ulicy choc psiak bardzo przyjazdny. Wałek do ciasta tez sie znajdzie ale mało używany i nie pod ręka. Za to dużo narzędzi do wspinaczki w domu mam, wiec jakby co wyjmie sie jedenego czekana ( wlasnie znalazłam polski odpowiednik tego słowa na necie ) i bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pies wygladal moze I groznie ale byl tak friendly wobec wszystkich ze w razie kradziezy pewnie pomagalby zlodziejom nosic ciezsze rzeczy gdyby mogl. Niestety, podczas mojego niedawnego pobytu w Polsce oddal ducha i teraz strzeze krainy wiecznych lowow.

Jedyna ochrona jaka mi zostala to pyskata zona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Nie mam broni. I raz przeprowadzilismy sie bo sasiad mial i sie tym chwalil. Maz powiedzial ze nie che mieszkac obok rednecka. Innym razem zrezygnowalismy z wynajmu mieszkania bo wlasciciel mial nalepki NRA na trucku.

Jim Beam, bede pisala w jakimkolwiek jezyku chce. Bo moge. Freedom of expression, tak jak w konstytucji :) N'est ce pas? Gut. Sayanara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj owczarek jest jak misio w stosunku do ludzi, ale gdy widzi zagrożenie zmienia sie w potworka. Ja bym jednak z nim nie zadzierala. Moj drugi pies, choc wyglada jakby chciał głowę odgryźć i lubi jedynie osoby które zna i dzieciaki, to podczas włamania pewnie by przyszedł jedynie złodzieja powąchać. Oh well... A co do pyskatej zony, hmmm każdy wie, ze taką lepiej mieć po swojej stronie a nie za wroga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie broń w domu? Pytam całkiem powaznie.

Mialem kiedys bron mysliwska ale byla wyrentowana bo kolega z RPA zamarzyl sobie ustrzelic amerykanskiego czarnego niedzwiedzia. Misio oddal ducha a fuzja wrocila do sklepu. :)

Dosc gadania, pora wziac sie do pracy bo mnie qrde wywala za brak efektow... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...