Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Okolo polowy ludzi w Georgia ma bron -- wiec nie "prawie" kazdy. I Georgia jest w pierwszej dziesiatce zabojstw bronia, a sasiednia Alabama jest nr. 1 jezeli chodzi o to, wiec chyba az tak bezpiecznie to tam nie jest w :)

Katlia, no co Ty, miałaś pisać w tylko jednym języku więc jaka Georgia, moja droga, jaka Georgia… GRUZJA!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak słyszałam, toteż występuję z postulatem (do p. Prezydenta Oba Ma ) o objęcie bezpłatnym leczeniem wszystkich niezrównoważonych w USA :)

-- Pod Obamacare sa ubezpieczenia ktore pokrywaja (do pewnego stopnia) psychiatrow i psychologow -- co, jak zauwazylas, jest dosyc tu potrzebne :) Problem teraz jest, ze nie wszyscy chca takie pokrycie - obawiaja sie, ze, naprzyklad dowie sie ich pracodawca, i potem beda problemy z praca, awansem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pogryzły mnie komary. Masakrycznie i absurdalnie - w jedna kostkę u nogi - cztery - jeden nad drugim wrrr

Dlaczego musiał je Noe wpuścić na arkę?

Jakiś czas temu na internecie pojawił się obrazek i instrukcja, co robić, jak Cię komar pogryzie.

Że wystarczy np. łyżkę rozgrzać pod ciepłą wodą z kranu i przyłożyć w miejsce ukąszenia. Ponoć ciepło niszczy toksyny pozostawione przez komary i przestaje człowieka swędzieć ;)

Nie wiedziałam o takim patencie wcześniej (może jestem zacofana :P).

Przetestowałam na sobie kilkakrotnie.

I działa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro startuje w firmowym corocznym 5k - piatek, 5pm po asfalcie w srodku czerwca, zero cienia - generalnie masakryczna pora na jakiekolwiek bieganie. A tutaj normalnie 74F i niska wilgotnosci (zapowiadane). Praktycznie sie nie zdarza taka pogoda o tej porze roku (znacznie bardziej prawdopodbne jest ~90F i >90% wilgotnosc)... Wiec na pogode nie narzekam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...