Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Kilometrach co ciekawe. Na przekor wszystkiego do tego celu uzywa sie kilometrow 5k, 10k pozniej just half-M i marathon. 5k=3.11 mi

Inna ciekawostka to tak ze mna w biurze na pietrze siedza co najmniej 4 osoby ktore regularnie biegaja maratony, w tym dziewczyna (duzo mlodsza wprawdzie) ktora per/mile pace w maratonie ma lepsze niz ja na 5k. I wszyscy to inzynierzy...

Zaczalem biegac jakies 3-4 lata temu, glownie dobilem do 5K, ale jednego dnia ni z tego ni z owego pobieglem 10K. Powtorzylem kilka razy, wiec to nie byl przypadek. Wczesniej zanim zaczalem biegac meczylo mnie nawet 10 metrow. ;) Tak na marginesie, jestem inzynierem, ale nie wiem czy to ma znaczenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wynajmu miqhs -- moja (wspaniala) corka urodzila sie w piatek 13go, wiec to dla mnie bardzo dobry dzien. Teraz aby najszybciej cos sobie zaklepac w SF/Oakland!

Ja mieszkam w stanie gdzie jest obsesja sportem. Wszyscy uprawiaja, regularnie, albo bieganie, albo rowery gorskie, sporty zimowe, itp. Ortopedzy tu zarabiaja niezle, zwlaszcza na kobiecych kolanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w stanie gdzie jest obsesja sportem. Wszyscy uprawiaja, regularnie, albo bieganie, albo rowery gorskie, sporty zimowe, itp. Ortopedzy tu zarabiaja niezle, zwlaszcza na kobiecych kolanach.

U mnie jak raz w tygodniu ktos przebiegnie to sukces jest,czasem ktos rowerkiem pocisnie,za to w Mc.Donald regularnie okupowane sa stoliki przez caly dzien,a po drugiej stronie w Dunkin Donuts podobnie.

Ja nie biegam,leniwa bestia jestem,jezdze rowerkiem w domu,a o bieganiu zawsze mowie ze od jutra i tak juz ze 4 lata powtarzam :wacko::wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wynajmu miqhs -- moja (wspaniala) corka urodzila sie w piatek 13go, wiec to dla mnie bardzo dobry dzien. Teraz aby najszybciej cos sobie zaklepac w SF/Oakland!

Ja mieszkam w stanie gdzie jest obsesja sportem. Wszyscy uprawiaja, regularnie, albo bieganie, albo rowery gorskie, sporty zimowe, itp. Ortopedzy tu zarabiaja niezle, zwlaszcza na kobiecych kolanach.

Uwielbiam jazde goralem:)Niedawno zapisalam sie do lokalnej grupy rowerzystow i bede uczestniczyc w roznych wyprawach.Ogolnie jestem uzalezniona i rowerem jezdze codziennie.A dzisiaj mi wlasnie przyszedl nowiutki goral i bede szalec po szlakach.Jezeli ktos chce tanio w Usa kupic rower to polecam ta strone:

http://bikesdirect.com

Maja wyprzedaze nawet 60% off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez uprawiamy MTB! Floryda, chociaz plaska, ma naprawde sporo fajnych, calkiem wymagajacych parkow rowerowych. Od kiedy tu jestem jezdzimy co roku w rejon Ocala do parku Santos - w sumie 85 mil tras. Nie jest to Colorado, ale lasy sa wspaniale, a wiele tras - co moze byc zaskoczeniem - jest naprawde trudnych technicznie.

Katlia, czym jezdzisz? Ja w zeszlym roku przesiadlam sie na 29era i bardzo sobie chwale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...