Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdżę na rowerze z moim smykiem, ale ciężko to nazwać wyczynowym. Nie jeżdżę po wybojach, górach, piachu itp. Mój zacny rower ma wyszyte kwiatki na siodełku to chyba nie ta liga jestem (zresztą już go sprzedałam sąsiadowi).

A z tym pływaniem to trochę racji, chociaż dla mnie jakiekolwiek oderwanie się od kompa to sport :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np ja na MTB jezdze od zawsze, rowery mam w tej chwili cztery, wszystkie poskladane własnoręcznie i o ile Ca, Co czy Ut to raj, w mojej okolicy też są bardzo dobre miejsca do jeżdżenia - dość trudne techniczne zresztą...

Super:)

U mnie rowerow sztuk 3 i chyba kolekcja sie nie skonczy;)Przydalby sie jeszcze szosowy albo fat bike:)Maz juz mi marudzi ze miejsca w garazu nie starczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pomylke, moje pytanie o rower bylo do River :)

Tej wiosny jezdzilam starym Fuji 29"front suspension

Teraz zakupilam Gravity 26" full suspension

Zobaczymy jaka roznica bedzie:)Oprocz tego na zakupy jezdze cruiserem z koszykiem a do szkoly i pracy skladakiem 26".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najadlam sie meksykanskiego zarcia, naogladalam sie zdjec z Mexico City i przezywam zauroczenie Meksykolandią ;) Planuje zwiedzanie, choc nie wiem kiedy to zrealizuje... hmm...

Jadlas w jakiejs sieciowej restauracji?

Pytam bo u mnie sieciowe meksykanskie jedzenie to porazka,jest strasznej jakosci i juz dalam sobie spokoj z poszukiwaniem dobrej restauracji.

Powodzenia w planach- tez bym chciala tam sie wybrac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadlas w jakiejs sieciowej restauracji?

Pytam bo u mnie sieciowe meksykanskie jedzenie to porazka,jest strasznej jakosci i juz dalam sobie spokoj z poszukiwaniem dobrej restauracji.

Powodzenia w planach- tez bym chciala tam sie wybrac:)

Nie :) Jadlam pysznosci przygotowane przez mojego nowego amigo z Meksyku :) Sama tez szukam dobrej restauracji meksykanskiej... Sieciowki to poki co lipa, no, moze oprocz jednej, ktora nazywa sie Mi Casita, ale ten sam amigo mowil mi, ze tam i tak te potrawy sa lekko zamerykanizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Jadlam pysznosci przygotowane przez mojego nowego amigo z Meksyku :) Sama tez szukam dobrej restauracji meksykanskiej... Sieciowki to poki co lipa, no, moze oprocz jednej, ktora nazywa sie Mi Casita, ale ten sam amigo mowil mi, ze tam i tak te potrawy sa lekko zamerykanizowane.

No to rozumiem- nawet nie ma co porownywac:)Moj maz mieszkal jakis czas w Meksyku i mowi ze to jedzenie tutaj i tam to nawet nie ma co porownywac.

Ja juz sie poddalam z poszukiwaniem dobrej meksykanskiej restauracji.Pare razy sie zatrulam a ostatnio jak bylismy w Dos Hombres to jedzenie niejadalne bylo a rachunek $50.Czasami mysle ze ludzie w moim miescie niskie wymagania maja bo mimo ze jedzenie do kitu to i tak parkingi zawsze pelne i nikt nie narzeka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozumiem- nawet nie ma co porownywac:)Moj maz mieszkal jakis czas w Meksyku i mowi ze to jedzenie tutaj i tam to nawet nie ma co porownywac.

Ja juz sie poddalam z poszukiwaniem dobrej meksykanskiej restauracji.Pare razy sie zatrulam a ostatnio jak bylismy w Dos Hombres to jedzenie niejadalne bylo a rachunek $50.Czasami mysle ze ludzie w moim miescie niskie wymagania maja bo mimo ze jedzenie do kitu to i tak parkingi zawsze pelne i nikt nie narzeka;)

Moze oni jakies inne kubki smakowe maja. Ja poszlam kiedys z moja amerykanska kolezanka do pierwszej lepszej knajpy bo nas nagle glod zlapal i ja zamowilam to samo co ona polecala. Siedziala potem na przeciwko mnie, pałaszowała i mowila "so yummy", a ja podziubalam i w koncu wyrzucilam. Mi to nie smakowalo. Ale ja sie rozpieszczalam roznorakim jedzeniem w Chorwacji, Włoszech i w PL, ze jakistam kurczak w smietankowym sosie na mnie wrazenia nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Jadlam pysznosci przygotowane przez mojego nowego amigo z Meksyku :) Sama tez szukam dobrej restauracji meksykanskiej... Sieciowki to poki co lipa, no, moze oprocz jednej, ktora nazywa sie Mi Casita, ale ten sam amigo mowil mi, ze tam i tak te potrawy sa lekko zamerykanizowane.

Pracowałam niedawno z ekipą Meksykańczyków. Przerwa na lunch, mówią że idą do meksykańskiej restauracji. No to my też, bo napewno amigos wiedzą gdzie autentyczna kuchnia. Zaprowadzili nas do Taco Bell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...