Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z zasady nie obchodze Halloweeen, za starym. Dzis nawiedzi mnie kolega z Colorado, napijem sie bimberku troszeczke. Mialem jutro montowac mikrofalowke kupiona jeszcze we wrzesniu ale co tam, zrobi sie w nastepny weekend. Tyle czekala to tydzien dluzej nie robi roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez nic nie robiliśmy na Halloween. Na Thanksgiving organizujemy wspolny obiad z innymi rodzinami i samotnymi zolnierzami, kazdy przyniesie cos do jedzenia. Nie bede miala przynajmniej gory naczyn do zmywania w domu. :P Na Swieta, do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Halloween polecialam do Meksyku, bo oni to wiedza jak swietowac! (w tym roku, weekend + 3 dni swiat.) Wiec tydzien slonca, plazy, margaritas, dzungli i obrzadkow Dia de los Murtos.

Thanksgiving w tym roku u znajomch ktorzy wybudowali super nowoczesny dom, zupelnie "green;" Boze Narodzenie w Washington DC u rodziny polsko-amerykanskiej gdzie gospodarz sprawia fantastyczna tradycyjna polska Wigilie, moja pierwsza taka od jakis 25 lat :))) Dzieci odchowane, ja juz tylko pracuje zdalnie part time: teraz jezdzimy sobie tu i tam kiedy nam sie tylko zechce.

Jeden plus starosci: zyjemy jak chcemy a nie jak musimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roelka napisał:

Eee... Juz po Halloween..  Ktos ma jakies plany na Thanksgiving albo Boze Narodzenie? :D

Na Thanksgiving bedzie jeszcze moja mama, wiec najprawdopodobniej zjemy jakiegos indyka, a w Black Friday wyjezdzamy do VA na wesele i wracamy dopiero w niedziele. Wiec weekend mniej wiecej zaplanowany. Swieta... Hm, poki co zapowiadaja sie u mnie na kanapie z psami ogladajac Netflixa. W sumie mam wolne tylko poniedzialek 25go, wiec nie powinno byc zle. Chociaz jest jeszcze poltory miesiaca, moze moja sytuacja jakos sie drastycznie zmieni. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...