Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26 September 2017 o 18:23, Joanna30 napisał:

E tam, mam priva i jestem prze-zadowolona :D

No to my jestesmy z tego samego zagrozonego gatunku jakim sa BB users! 

Szkoda, ze tak sie posypali jesli chodzi o software i support, bo jakosc i solidnosc wykonania urzadzen sa moim zdaniem nie do przebicia.

Ty jeszcze masz Priv'a ktory z tego co rozumiem jedzie juz na Androidzie, dla mnie apartem idealnym pod kazdym wzgledem byl BB Clasic i do tej pory sie go trzymalem pomimo BB OS i tego, ze praktycznie WSZYSTKIE uzyteczne aplikacje przestaly z czasem dzialac...  

W pracy zaczeli nam wydawac nowoczesne touchscreeny, wielkoscia prawie ze tablety, i nawet nie powiem, zaczalem sie przyzwyczajac i godzic sie z tym, ze moj Classic przejdzie do historii bo wlasciwie zaczalem go uzywac tylko do telefonowania, sms-ow i bardzo okazjonalnych mailii.... 

Az do czasu kiedy po raz trzeci w roku ta robocza koreanska zabawka Crapsunga mi sie popsula bez zadnego powodu. Zabawka, ot co!

Jak sie okazuje potrzeba jest matka wynalazku a najlepiej to wiedza w internecie. Przycisniety do sciany zaczalem troche czytac (bo pomimo, ze moj Classic ma juz 3 lata jest jak nowy) i sie okazuje, ze pomimo, ze BlackBerry nie jest juz z tego czy innego powodu w stanie wspierac wlasnego systemu, to sa to w stanie robic pasjonaci znajacy sie na rzeczy i w dodatku za darmo!

Okazalo sie, ze Google Play da sie zainstalowac na systemach BB a potrzebne mi aplikacje smigaja tutaj like there's no tomorrow!

No i tak to moj Classic przezywa druga mlodosc co widac po dlugosci tego posta napisanego w trzy minuty na QWERTY keyoboard!

God bless you all! ;)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przed priv miałam właśnie classica, ale denerwowało mnie, że nie mogę żadnych apek zainstalować. Więc przeszłam na priv, bo chciałam mieć BB ale na androidzie. Priv jest chyba ostatnim fonem BB, który ma klawiaturę qwerty, więc chyba pozostanę z nim do końca życia :D Nie wiem, czy konkretnie z tym egzemplarzem, który obecnie posiadam (nie sądzę :P ), ale dla mnie tylko BB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, cee napisał:

Mam jeszcze wschód że Scottsdale kiedyś tam ustrzelony
Też bez filtra.
A nie bardzo rozumiem jak ten zachód ma się odbijać na drzewa i robić z nich krwistoczerwone 1daf9ff634ad883567709e51c5f619ee.jpg

Generalnie to masz przejarane światła i niedoświetlone cienie. Cała sztuka zachodów słońca polega na uzyskaniu jakichkolwiek szczegółów... To że nie miałeś filtra to Twój problem, szara połówka to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to też wyglądało na żywo a zdjęcie zrobione telefonem na automacie więc nie doszukiwalbym się tutaj jakichś specjalnych wodotryskow. Wg mnie fajne kolory były których nigdy wcześniej nie widziałem. Smażąc jajecznice z rana zobaczyłem różową ścianę, wyszedłem na patio i oczom mym ukazał się taki widok, więc wziąłem telefon i strzeliłem fotę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...