Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie kulinariów, ostatnio w sklepie koło pracy pojawiły się białe batony Hershey`s - nie często się to spotyka w Polszy. Jak się miłych pań zapytałem o inne odmiany to mało mnie nie opluły, bo się okazuje, że nikt ich nie chce kupować, a te ktoś z centrali rzucił na sklep i się nie sprzedają.

Marzy mi się znów gorzka z migdałami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ilon napisał:

Ja to jestem dobra dziewczyna. Puszka paprykarza i zadowolona, a nie jakies samochody czy egzotyczne podroze :D 

Właśnie chciałem Cie zaprosić na tygodniowe wakacje do Meksyku lub Belize ale skoro nie chcesz.... trudno.:P Poprosiłem inna koleżankę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andyopole napisał:

Właśnie chciałem Cie zaprosić na tygodniowe wakacje do Meksyku lub Belize ale skoro nie chcesz.... trudno.:P Poprosiłem inna koleżankę...

Jak cie ta kolezanka wystawi to wiesz gdzie mnie szukac :D

BTW moja mamita przylatuje w niedziele, wiec w sobote robie sobie wycieczke do CT i NY! Troche sie denerwuje na jazde samochodem w tamtych rejonach, ale mam nadzieje, ze bedzie oki. ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andyopole napisał:

Okay,  będę pamiętał! Ukłony dla Szanownej Matuli przekaż od dziadka z Oregonu. :D

Dziekuje bardzo, przekaze mamusi. 

Happy Friday szanowni forumowicze! Ja mialam prawie deadline na zaplacenie mojego mandatu, ktory dostalam juz prawie miesiac temu, wiec dzisiaj odpuszczam imprezki hahaha :D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ilon napisał:

Dziekuje bardzo, przekaze mamusi. 

Happy Friday szanowni forumowicze! Ja mialam prawie deadline na zaplacenie mojego mandatu, ktory dostalam juz prawie miesiac temu, wiec dzisiaj odpuszczam imprezki hahaha :D 

Ja wlasnie zarobilem mandat... 74/55 wiec mila od reckless. Dostalem rade, zeby skontaktowac sie z prawnikiem i nie placic, bo za pierwszy offens moze sie wywine bez punktow. Inaczej podwyzka ubezpieczenia. 

Trooper dzianal mnie jak jechal z naprzeciwka. Tak mu dlugo zajelo zrobic U-turn, ze rozwazalem, zeby wiac w boczna droge i las... Wszyscy mi mowia, ze trzeba bylo. :P

 

Gdzie zalapalas i ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/27/2017 at 4:58 PM, KaeR said:

Ja wlasnie zarobilem mandat... 74/55 wiec mila od reckless. Dostalem rade, zeby skontaktowac sie z prawnikiem i nie placic, bo za pierwszy offens moze sie wywine bez punktow. Inaczej podwyzka ubezpieczenia. 

Trooper dzianal mnie jak jechal z naprzeciwka. Tak mu dlugo zajelo zrobic U-turn, ze rozwazalem, zeby wiac w boczna droge i las... Wszyscy mi mowia, ze trzeba bylo. :P

 

Gdzie zalapalas i ile?

Moj pierwszy mandat tez taki byl, policjant jechal z naprzeciwka. Ponoc jechalam 51 w 25. Zaplacilam, bo wiem ze za szybko jechalam, choc droga wg mnie wygladala jakby bylo 35 mph dozwolone...

Jesli jechales wiecej jak 10 mph niz dozwolona predkosc, to sie nie wywiniesz. Moje ubezpieczenie na samochod nie wzroslo po mandacie, widac moj ubezpieczyciel nie sprawdzil. Jesli nie zmieniasz ubezieczenia, nie ma sie co bac, mozliwe ze nie podniosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...