Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, karina napisał:

 Mam Priority status i jest dokladnie tak jak mowisz - czekam ze wszystkimi, czasem jest przed, czasem jest po, a czasem jest za 3 dni... 

W przypadku lotu z Polski tylko z podrecznym, zwykle biora mnie na bok i sa pytania typu: dlaczego nic nie mam, jak dlugo bylam, po co bylam, ile mam pieniedzy itd. 

Mam status Premier 1K, Star Alliance Gold, Global Entry, TSA Pre - i jeszcze kilka innych statusow w innych liniach i plus z tego taki, ze ide na kawe do business/senator's lounge i ubikacje maja czyste .... A przepraszam, i w Londynie jest super jedzenie w Singapore lounge (w Krakowie sa za to cukierki krowki, mozna spotkac panstwa Penderckich i sa smaczne kanapki, ktore mozna wyrentowac (znaczy sie, zaraz po zjedzeniu sa oddawane w szybkim tempie... ). 

Mialem przez jakis czas Star Alliance Gold (LH Senator), bagaze mi prawie zawsze wyskakiwaly pierwsze na karuzeli, wiec nie mialem z tym nigdy specjalnie problemu. Lufthansa first class terminal w Frankfurcie tez bardzo milo wspominam, i jedzenie mieli dosc wyborne. Troche widze lepiej niz z doswiadczen kariny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankfurt tez lubie, ale problem jest z tym, ze kiedy lece z USA, United jest moim pierwszym przewoznikem i niczym moje bagaze dotra do Polski, to ida od United przez LH tudziez Swiss albo i Austrian... I wyskakuja roznie.. 

Kiedy wracam do Stanow - podobnie... Czesto - niestety - albo opozniaja loty (wiec jesli zmieniaja mi trase to i walizki musza przerzucic a z tym to juz roznie bywa) albo pogoda albo strajk i roznie z tym wyskakiwaniem bywa... A czasem walizki zostaja -> teraz 2 zostaly w Londynie, a 2 w Monachium.. Jesli lece jednymi liniami - wtedy sytuacja jest nieco inna.. chociaz nie mam nic przeciwko poczekaniu extra 5 minut byle by w ogole dotarly :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

Masakra. Pamietacie moze, dawno temu pisalam, ze przy mojej jednej podrozy do USA brakowalo mi troche ubran z torby. Myslalam, ze moze ktos sobie ukradl, ale w sumie moglo byc tak, ze mi przeszukali torbe i kilka rzeczy wrzucili gdzies indziej... 

But Gucci, swieczka, skarpetki, szminka - rozpoznajesz cos Twojego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Sara napisał:

Organziuje dla naszego działu finansów potluck w niedzielę i każdy ma przynieść potrawę/ danie skąd pochodzi. Będzie Etiopia, Chiny, Wietnam, Meksyk, USA i Polska. 

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić polskie jedzenie w Portland, OR czy okolicach? 

 

Grandpa Caffè. N Interstate. Mają czynne w piątek wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, karina napisał:

But Gucci, swieczka, skarpetki, szminka - rozpoznajesz cos Twojego? 

Hhahha, swieczka, skarpetki i szminka moglaby by nalezec do mnie. Ale but Gucci, hmmm :) 

BTW - wczoraj moj sen sie spelnil! Jadlam kanapki z paprykarzem! Kochany @andyopole

  • Like 3
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

Hhahha, swieczka, skarpetki i szminka moglaby by nalezec do mnie. Ale but Gucci, hmmm :) 

BTW - wczoraj moj sen sie spelnil! Jadlam kanapki z paprykarzem! Kochany @andyopole

Znaczy, JA sie Tobie snilem? To niezly koszmar musial byc!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...