Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! śledzę forum od dawna, szczególnie w okresie wyników loterii wizowych od kilku lat :D 

Chcę się tylko przywitać, podlinkować mojego bloga o podróżach do USA, oraz zaznaczyć że nie jestem spamerem, który będzie śmiecił forum linkami.

Blog jest ciekawy (mimo że się dopiero rozwija) więc każdy znajdzie coś interesującego. Też w planach mamy ogarnąć porządnie FB, z dużą ilością zdjęć i ciekawostek, które od wczoraj będą się pojawiać raz dziennie. Zapraszam do sprawdzenia :) 

https://nadrugikoniecswiata.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ilon napisał:

Nie wiem. Jak beda chcieli to zdam, moze cos tam ogarniam jeszcze z zasad drogowych :P 

Dowiesz sie jak Cie coopy zastopuja. Kolega z pracy przeniosl sie z Wisconsin I po czterech latach zlapali go na radar, przy okazji dostal tez mandat za to ze nie wymienil prawa jazdy na oregonskie.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, andyopole napisał:

Dowiesz sie jak Cie coopy zastopuja. Kolega z pracy przeniosl sie z Wisconsin I po czterech latach zlapali go na radar, przy okazji dostal tez mandat za to ze nie wymienil prawa jazdy na oregonskie.  :)

Pojde wymienic za miesiac jak sie przeprowadze. Nie bede adresu zmieniac nonstop :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj moj kolega policjant pomagal mi dopompowac kola i grzecznie go uprzedzilam, zeby zignorowal fakt, ze nie mam inspekcji w VA i ze nie dzialaja mi dwa swiatla, w razie jakby chcial wlepic mandat ma mi go nie wlepiac. Pouczyl mnie slownie, nie na papierze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ilon napisał:

Wczoraj moj kolega policjant pomagal mi dopompowac kola i grzecznie go uprzedzilam, zeby zignorowal fakt, ze nie mam inspekcji w VA i ze nie dzialaja mi dwa swiatla, w razie jakby chcial wlepic mandat ma mi go nie wlepiac. Pouczyl mnie slownie, nie na papierze :D 

Oj, Ciebie to by trzeba przez kolano przelozyc i tak po ojcowsku, porzadnie z liscia przylac. :D

Rozpuscilas sie jak "dziadowski bicz"....    ;)

Trafisz kiedys na takiego, ktoremu jakas blondynka zaszla za skore to Cie skasuje za te wszystkie nieskasowane do tej pory tickety.  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...