Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Jackie napisał:

 

Nocki zimne były :) 

Jak to na wygwizdowie czy jak to tam nazywanie Windy City? 

 

Siedzę  i czekam na dostawę lodówki. Mieli być rano ale rano zadzwonili ze będą o 2.30pm. Pojechałem do pracy ale nie chciało mi się jakoś siedzieć i o 12 ucieklem udając że właśnie zadzwonili ze jadą. Odgruzowalem droga dla tragarzy i czekam. 

Ile dajecie tipa dla tragarzy za taka robotę? 

Podłączenie lodówki mam w cenie zakupu.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, pelasia napisał:

A jaka lodowka zakupiona? I co instalacja poszla bezproblemowo?

Tak, tylko chłopaki gamoniowate. Zrobili pierwsza próbę i "nie da się". A ja tę lodówkę w Home Depot obmierzylem we wszystkie strony. Fakt, w weekend musiałem z jednej strony przyciąć countertop i tyle. A im się nie da. Kazałem im zrobić step back i pokazałem jak za jednym pchnięciem, bez oporów wjeżdża na swoje miejsce. W nagrodę te $40 co miałem naszykowane na tipa uznałem że najbardziej należą się mnie. Wodę też sam podłączyłem, słyszę że pierwszy kostki lodu już wpadły. Teraz trzeba przenosiny zrobić że starej lodówki ale lenia dostałem, uwalilem się i leżę. Mogę  jutro?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, katlia napisał:

A macie tam u was gorace wieczory? Zastanawiam sie jak zmiana klimatu sie odczuwa w gorach. 

Nie, u nas gorące wieczory to nie bardzo. Choc raz na jakis czas sie zdarzają. Ale jak milo z upalnego Denver dojechac do nas, najczesciej 15 stopni roznicy. No i w nocy lepiej sie spi jak za oknem nie ma 90F. Klimy to prawie nikt u nas nie ma lub nie używa ma w domu :)

No ale na chlodne piwo zawsze sie znajdzie okazja....gadam jakbym piwoszem byla, a osobiście piwa nie lubie. Ja bardziej z tych win pijacych !

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...