Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z pracy i zastanawiałem się co by tu na obiad a tu: puk, puk...
Sąsiadka przyniosła michę gorącego barszczu z borowikami. Najadłem się jak bąk i jeszcze na jutro zostało...
20190627_172817.thumb.jpg.65af736981ad7f7846d7c24f80b71858.jpg


Fajne masz sasiadki, ale bym zjadla. W moich okolicach niestety nie jedza burakow. A w wersji surowej kupienie graniczy z cudem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Nie wiem o co dokladnie pytasz, tak w uproszczeniu:

Przede wszystkim od poczatku myla tam pojecia i work&travel to cos zupelnie innego niz camp. 

W&T jest sporo drozszy, oferty pracy sa najczesciej w turystycznych sezonowych miejscowosciach plus parki rozrywki, kasyna itd. Takze tutaj mieszka sie normalnie w srodku miasta, wynajmujac dom, pokoj itd. 

Campy - sa najczesciej na odludziu, pracuje sie wiecej za duzo mniejsza stawke ale program tez jest duzo tanszy.  Ta opcja nie jest dla wszystkich, chodz znam osoby bardzo z niej zadowolone ( Ilonka ;) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wkrótce zostaniemy ptasimi dziadkami :D W piątek zauważyłam na parapacie puste gniazdo i pomyślałam sobie że cud prawdziwy że nie zauważyliśmy wcześniej i szkoda że przegapiliśmy ptasie przedszkole. W sobotę w gnieździe pojawiło się niebieskie jajko, w niedzielę następne. Dziś pewnie trzecie, ale nie miałam jak zobaczyć bo dumna mama siedziała na jajkach a ja musiałam iść do pracy.

Jeśli wierzyć Wikipedii jest to gniazdo drozda wędrownego i za jakieś 12 dni możemy się spodziewać pierwszego pisklaka :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jackie napisał:

A my wkrótce zostaniemy ptasimi dziadkami :D W piątek zauważyłam na parapacie puste gniazdo i pomyślałam sobie że cud prawdziwy że nie zauważyliśmy wcześniej i szkoda że przegapiliśmy ptasie przedszkole. W sobotę w gnieździe pojawiło się niebieskie jajko, w niedzielę następne. Dziś pewnie trzecie, ale nie miałam jak zobaczyć bo dumna mama siedziała na jajkach a ja musiałam iść do pracy.

Jeśli wierzyć Wikipedii jest to gniazdo drozda wędrownego i za jakieś 12 dni możemy się spodziewać pierwszego pisklaka :) 

Super! Fajnie będzie patrzeć jak rosną :) Przedstawiam nasze zeszłoroczne towarzystwo, zameldowało się pod daszkiem przy drzwiach wejściowych. W tym roku na jednym z niższych drzew przy domu gnieździ się dziki gołąb, ale widać tylko gniazdo od spodu i czubek ogona.

fullsizeoutput_2427.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mola napisał:

Super! Fajnie będzie patrzeć jak rosną :) Przedstawiam nasze zeszłoroczne towarzystwo, zameldowało się pod daszkiem przy drzwiach wejściowych. W tym roku na jednym z niższych drzew przy domu gnieździ się dziki gołąb, ale widać tylko gniazdo od spodu i czubek ogona.

fullsizeoutput_2427.jpeg

 

Super! :) Ale frajda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazda to jedna z tych rzeczy, ktore mnie nie bawia. Zamiast myslec o pisklakach i bezpiecznym miejscu dla nich, to jednak brud jaki sie z tym wiąże....juz mi ciarki przechodza. Nie wiem, moze mam uraz, po galębiach z którymi sie wiecznie walczyło na balkonie za mlodych lat w PL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pelasia napisał:

Gniazda to jedna z tych rzeczy, ktore mnie nie bawia. Zamiast myslec o pisklakach i bezpiecznym miejscu dla nich, to jednak brud jaki sie z tym wiąże....juz mi ciarki przechodza. Nie wiem, moze mam uraz, po galębiach z którymi sie wiecznie walczyło na balkonie za mlodych lat w PL. 

 

Mam znajomą która zawszy gdy ktoś przy niej gada o "ślicznych" króliczkach i "zabawnych" szopach odpowiada "kup sobie kury i załóż ogródek - zaraz ci miłość przejdzie i będziesz marzyć jak się pozbyć sk*******ów" :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...