Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, andyopole napisał:

No jak to nie potrafię? 7.15 a ja jeszcze w atlasach. Obiecuję wylegiwać  się do ósmej. 

No widzisz a ja przed 8 już farmers market obskoczylam, warzywka na saltke w garze sie gotuja i nawet doniczke kwiatow zdążyłam kupic i zawiesic przed drzwami. 

W atlasach? :huh: tlumaczenie prosze.

1 godzinę temu, Patipitts napisał:

 


Dziekuje, pozdrowie :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Patipitts szerokich lotow! Baw sie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, pelasia napisał:

No widzisz a ja przed 8 już farmers market obskoczylam, warzywka na saltke w garze sie gotuja i nawet doniczke kwiatow zdążyłam kupic i zawiesic przed drzwami. 

W atlasach? :huh: tlumaczenie prosze.

Patipitts szerokich lotow! Baw sie dobrze!

My, królowie życia, sypiamy w atłasach (from IKEA). Rok temu przywiozłem sobie z Polski puchową kołdrę co to mama zrobiła mi przed laty, żebym miał w posagu. Cudnie się pod nią śpi, nawet w upały.  Kolejnym razem przywiozę taka, którą mi zrobiła z owczej wełny. 

Ja staram się robić zakupy w drodze z pracy aby w weekend, na ile to możliwe nie zbliżać się nawet do samochodu.

 

Kawał ścianki działowej wyrżniety. Teraz trzeba wstawić tubajfora, dać szitrak i zapaciować. Chwilę odsapnę i dam czas naładować się bateryjkom bo dostały popalić. 

1562261577040310166171.jpg

Edytowane przez andyopole
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszpachlowane! Brałem z półki zaprawę szybkowiążącą a w domu okazała się zwykła więc proces się przedłużył. Nie wiem jak patrzyłem, wymieniać mi się nie chciało bo 15 mil one way. 

Wieczorem się szlifnie lekko, położę pierwszy paint, jutro drugi i koniec robót. Kuchenny stół pełen narzędzi, kto to wszystko odniesie nazad do garażu? 

156235430697976496626.jpg

15623543553351282274584.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz w Polsce od piatku. Oczywiscie nie moglo byc normalnie i nasze bagaze nie dojechaly z nami, dzis podobno zostaly wyslane. Czy ktos sie orientuje ile czasu trwa od wysylki do dostarczenia z lotniska do domu? W sobote mielismy wesele i musialam kupic wszystko nowe: sukienke, buty, torebke, zaplacic za makijaz, kupic pare ciuchow na co dzien bo nie mialysmy nic. Na 2 osoby wyszedl niecaly 1000zl, napislaam do lufthansy, wyslalam rachunki i czekam. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...