Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Patipitts napisał:

Ja juz w Polsce od piatku. Oczywiscie nie moglo byc normalnie i nasze bagaze nie dojechaly z nami, dzis podobno zostaly wyslane. Czy ktos sie orientuje ile czasu trwa od wysylki do dostarczenia z lotniska do domu? W sobote mielismy wesele i musialam kupic wszystko nowe: sukienke, buty, torebke, zaplacic za makijaz, kupic pare ciuchow na co dzien bo nie mialysmy nic. Na 2 osoby wyszedl niecaly 1000zl, napislaam do lufthansy, wyslalam rachunki i czekam. Zobaczymy.

Przerabialem podobny temat chyba że trzy lata temu. Wylądowałem w piątek, wesele w sobotę a bagaże dojechały we wtorek. Air Canada oddała wszystko co do grosza, garnitur, buty, skarpetki, koszule, szczoteczka do zębów, golenie, itp. Coś ok. $300. Niestety, mała miescina i nie było droższych garniturów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem podobny temat chyba że trzy lata temu. Wylądowałem w piątek, wesele w sobotę a bagaże dojechały we wtorek. Air Canada oddała wszystko co do grosza, garnitur, buty, skarpetki, koszule, szczoteczka do zębów, golenie, itp. Coś ok. $300. Niestety, mała miescina i nie było droższych garniturów. 


U nas ma dojechac dzisiaj po 16, juz kurier dzwonil. Ja napisalam do Lufthansy ale zobaczymy co odpisza. Nie na wszystko mam rachunki bo w niektorych sklepikach w bialej nie mieli kasy fiskalnej (haha) a w jednym myslalam ze pani wlozyla do pudelka z butami a w domu sie okazalo ze jednak nie. Ale zrobilam zdjecia rzeczy z cenami a jak bedzie trzeba to sie przejde i poprosze o rachunki. Dziisaj bylam u dentysty i po poludniu jade znow.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś Lufa zgubiła bagaż, ale już po 6h znaleźli i odesłali grzecznie do domu, więc nie było dramatu. Nie wiedziałam natomiast że mogę się za taki zgubienie domagać od linii odszkodowania - na jakiej to działa zasadzie? Pytam, bo wczoraj właśnie przy okazji powrotu z Denver do SF szanowny United zgarnął nasz wózek dziecięcy przy gejcie i tyle go widzieliśmy... został zgubiony tudzież zapisali go na inny lot (jakim cudem tego pojąć nie mogę). Na ten moment obiecali do dostarczyć do domu jak tylko znajda i dali nam w międzyczasie zastępczy pseudo-wózek, ale - czy mam szanse na jakieś zadośćuczynienie jeśli tego wozka już nie znajda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MeganMarkle napisał:

czy mam szanse na jakieś zadośćuczynienie jeśli tego wozka już nie znajda??

Jak najbardziej, za nowa rzecz oddaja 100% (im starsza tym mniej)  ale zazwyczaj trzeba przeslac im  rachunek nawet kilkuletni wiec w takich przypadkach kupowanie online jest wielkim plusem.

Na nastepny raz polecam gb pockit lub zoe XLC - oba wchodza do overhead bin (kurde wylecialo mi polskie slowo, schowka nad glowa ?!? ;) ) wiec mniej stresu ze zginie po drodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agatenka napisał:

Jak najbardziej, za nowa rzecz oddaja 100% (im starsza tym mniej)  ale zazwyczaj trzeba przeslac im  rachunek nawet kilkuletni wiec w takich przypadkach kupowanie online jest wielkim plusem.

Na nastepny raz polecam gb pockit lub zoe XLC - oba wchodza do overhead bin (kurde wylecialo mi polskie slowo, schowka nad glowa ?!? ;) ) wiec mniej stresu ze zginie po drodze. 

Brakujące polskie słowo to: pawlacz. Co wygrałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...