Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja skromniutko ale też się pochwałę. Okazało się, że drzewko koło domu to czarna morwa, owocuje jak głupia. W mini ogródeczku rosną zioła i lawenda, pod ścianą gladiole o które toczyłam bój z zającem. A w doniczce - truskawki. Jak tylko jedna nabierze odcienia chociażby zbliżonego do czerwonego, syn leci i zjada :) 

345FAE47-8495-40AE-BB60-24A82A723C77.jpeg

00F28647-9DE9-44E1-94C1-671E3B576C50.jpeg

412E05E6-DACC-4915-9435-A4F9E33F65BD.jpeg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, na podopolskiej wsi, był odpust na św Annę czyli 26 lipca. Stare Slazaczki uważały ze jak się gladiole sadzi na geburstag Hitlera to na odpust zakwitną. :D W Polsce gladiole wykopuje się na zimę, taki mamy klimat.

Moim truskawkom pozwalam dojrzec ale fotki nie zaczepilem bo je akurat ogolocilem. Mam jeszcze gruszki, calkiem ladnie obrodzily ale gotowe beda na wrzesień. Brzoskwinia miala sporo owoców ale opanował ja grzyb. Dzięki opryskom drzewko udalo sie chyba uratowac ale owoce niestety spadły. 

Oto gruszka.

 

 

1560123417198394131490.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ilya_ napisał:

 

Ja w szpitalu lepsze bójki widziałam ;)  Najlepsza była gdy pacjentowi się godziny pomyliły i przyszły go odwiedzić żona i narzeczona... w tym samym czasie (i naturalnie jedna o drugiej nie wiedziała i vice versa). Najpierw się dziewczyny - obie dość "puszyste" między sobą ponaparzały, potem zabrały się obie za faceta. A potem przybiegł ochroniarz i z tego co pamiętam też dostał solidnego kopniaka zanim wszystkich porozdzielał :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...