Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, andyopole napisał:

@mola, do takiego koloru byłem niejako zmuszony bo cały dom mam w takiej, dębowej podłodze. Tylko w kuchni i łazience miałem okropne linoleum. Musisz mieć taki pistolet jak na zdjęciu, no i kompresor oczywiscie. Plus finished Neil gun, który akurat mam własny, na bateryjkę. Resztę, plus chopso, pożyczyłem od kolegi contractora. Myślę że w Home Depot też można wyrentowac. 

Nawet gdybyś te urządzenia kupiła to i tak wyjdzie taniej niż wynajęta firma. Trzeba kupić ok. 10% więcej niż wynosi powierzchnia podłogi. Ja miałem tylko 5% nadwyżki bo kupowałem na kartony a kolejny karton to 20 sqf i kolejne $60. Musiałem się nieźle nakombinować, żeby wystarczyło. A im mniejsza podloga i bardziej fikusna w ksztalcie tym więcej odpadu ale wystarczyło i nawet chyba 3 deski zostały. 

Jeśli masz jakieś pytania to wal śmiało. Jesli będę wiedział to pomogę. :D

Dzięki, jak się zdecydujemy to będę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyopole  Fajne drzwi, i chyba ladna lazienka, z tego do widac. Zazdroszcze umiejetnosci. My niestety wybulimy mase $$$ przerabiajac nasza lazienke... chcemy budowac nowoczesny walk in shower na miejscu oryginalnego prysznica/wanny z 37go roku... niestety i podlogi i kafle beda wymienione. Sadze ze przynajmniej $15K. No ale nie mamy twojego talentu/odwagi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, katlia napisał:

@andyopole  Fajne drzwi, i chyba ladna lazienka, z tego do widac. Zazdroszcze umiejetnosci. My niestety wybulimy mase $$$ przerabiajac nasza lazienke... chcemy budowac nowoczesny walk in shower na miejscu oryginalnego prysznica/wanny z 37go roku... niestety i podlogi i kafle beda wymienione. Sadze ze przynajmniej $15K. No ale nie mamy twojego talentu/odwagi... 

Jestem człowiekiem wielu talentów których jakoś nie zamieniłem na pieniądze. Dzis np upiekłem chleb. :D

 

 

15594461280642013215075.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...