Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Cały misterny plan w p***u, Pelasia wyczaila w 2 sekundy ;-)

He he, ale innym GC-owcom ciśnienie jednak skoczylo. Gratulowac.

Może i ja w tym roku zabiorę się za te procedurę.

He he, ale innym GC-owcom ciśnienie jednak skoczylo. Gratulowac.

Może i ja w tym roku zabiorę się za te procedurę.

no, w tym roku to już chyba nie zdaze, może w 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla producentow samolotow to moze nie, ale napewno dla Malezyjskich Linii Lotniczych.

Linie też inne, przedtem zniknął Malaysia Airlines a teraz zaniknięcie spodkało AirAsia.

Ups...ruscy nad Ukrainą zestrzelili Boeninga, należącego do...Malaysia Airlines

Hmm, no to jakąś czarną serię zaczynają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... nie lubie latać, ale latam. Po prostu przed lotem funduję sobie cos oglupiajacego typu tabletka nasenna.

Raz siedziala obok mnie taka po tabletkach nasennych i sie po mnie pokladala, i jak szla do ubikacji to sie turlala po mnie. :> Wstydu nie macie.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz siedziala obok mnie taka po tabletkach nasennych i sie po mnie pokladala, i jak szla do ubikacji to sie turlala po mnie. :> Wstydu nie macie. :P

Może to była Paulina :D.

Ja za to bardzo lubię latać, sam lot jest generalnie nudny, ale lubię moment wznoszenia się samolotu. Nie wiem dlaczego, ale fascynują mnie też terminale lotnicze. Lubię obserwować ludzi, zawsze zastanawiam się kim, są, gdzie lecą, w jakim celu, do kogo. Może to głupie, ale tak już mam. Pewnie dlatego, że w sumie rzadko latam, raz w roku mi się zdarza. Może jakbym musiała latać częściej, to już mniej by mi się to podobało ;).

Kupiłam nowy akumulator, tamten się już do niczego nie nadawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... moja praca w tym roku dobiega konca. Jeszcze kilkanascie minut sie poszwendam i ide do domu. Wracam do pracy 7 stycznia po przylocie z Meksyku. Nie wiem jak dam rade wytrzymac tyle wolnego, no coz, jakos przetrwam.... ;)

Wynalazlem pretekst żeby jutro na kilka godzin pojechać do pracy, ufff, trochę odpoczynku od leniuchowania. Potem jeszcze caly tydzień wolnego, jakos dam rade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...