Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Również życzę Szczęśliwego Nowego Roku - tym, którzy balują i tym, którzy spędzają wieczór w domku. Sama należę do tej drugiej kategorii. Planujemy skromnie skonsumować winko i próbować nie zasnąć do północy :P Juz nie dla nas te czasy, gdy balowałam ze znajomymi w barach do białego rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak na chwile odbiegajac od tematu noworocznego. Przeklinam poczte polska za "zgubienie" przesylki wyslanej do mnie przez rodzicow. Rodzicow, ktorzy starannie wszystko przygotowali i wylozyli nie male (jak dla nich) pieniadze na wyslanie. Paczka nie dotarla nawet za ocean, wiec (po wielu telefonach), wiem, ze kochana nasza poczta zawinila. Mam nadzieje, ze osoba ktora sobie przywlaszczyla moje rzeczy udlawi sie jedzac moje przysmaki a moj ulubiony kubek do herbaty peknie jej w rece. I jako, ze paczka byla priorytetowa i z wyceniona zawartoscia, bede teraz gnebic poczte wszelkimi skargami i reklamacjami az na kolanach oddzadza moich rodzicom pieniadze. Szkoda, ze za widok mojej placzacej mamy na skype nic mi nie dadza. / No, musialam sie wyzalic. Happy New Year!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spac od kilku dni nie moge... rodzice maja rozmowe z konsulem juz wkrotce.

Tak poza tym to dzisiaj tankowalam za $2.31 ;)

Na poczte tez moge ponarzekac, a wlasciwie na kuriera - ozdoby choinkowe i nie tylko mimo, ze zapakowane były solidnie - kazda opakoana w papier, w pudełku i w pudle wypelnionym styropianowymi flipsami, przyszly potłuczone.

A mojej znajomej paczke wyslana do Polski okradli... wyciagneli sobie ciuch ktory kupila za ponad chyba 80 dolcow... karma will get you!

Dobra, czas sprzatac mieszkanie, zeby czysto wejsc w Nowy Rok, potem otwieram wino i tak sie z kotem nap...., ze bedziemy chodzic po suficie.

Szczesliwego Nowego Roku! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice dostali wizy!!! Dostalam info sekunde temu :D Odwiedzą mnie w połowie tego roku!

No to super. Jak moja mama sie starała, to tez w nocy spac nie mogłam i miała mi od razu smsa wysłać. Rano nadal smsa nie było, okazało sie ze jeden numer przykręciła. :) Teraz juz mozesz sie zrelaksować i planować co pokażesz rodzicom i gdzie pojedziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice dostali wizy!!! Dostalam info sekunde temu :D Odwiedzą mnie w połowie tego roku!

Gratulacje dla rodzicow :) Zdecydowanie zazdroszcze, tez chcialabym, zeby moi rodzice mnie odwiedzili, ale zdaje sobie sprawe, ze w ich sytacji bardzo trudno byloby o wize. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla rodzicow :) Zdecydowanie zazdroszcze, tez chcialabym, zeby moi rodzice mnie odwiedzili, ale zdaje sobie sprawe, ze w ich sytacji bardzo trudno byloby o wize. Niestety.

A moi rodziciele ze względu na wiek i stan zdrowia już do mnie niestety nie przyjada nigdy, a tak bym chciał ich goscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...