Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję! :D Nawet nie wiecie jak się cieszę, że przyjadą! Ja w tym roku nie mogę ich odwiedzić, więc cieszę się jak dziecko :D Zapewne zabiorę ich nad ocean do Myrtle Beach, byc moze tez w Appalachy pojedziemy. Opcji jest mnostwo i wlasnie jestesmy w trakcie planowania :)

Zaskoczył mnie jednak fakt, że konsul najwięcej o mnie wypytywał. Tzn. pytał moich rodziców w jakim celu lecą, gdzie pracują, a jak powiedzieli, ze leca odwiedzic corke, to duzo pytan na moj temat padło - co robie w USA, gdzie mieszkam, gdzie studiuje, co studiuje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moi rodziciele ze względu na wiek i stan zdrowia już do mnie niestety nie przyjada nigdy, a tak bym chciał ich goscic.

Dziadek mojego męża mieszka w Arizonie, ma 97 lat i lata do swojego brata, ktory mieszka w NYC i ma 100 lat prawie co roku ;) Jedni to maja krzepe... Za to moi dziadkowie by sie na taka wycieczke nie wybrali, bo nie maja zdrowia, a sa znacznie mlodsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba,,sa tacy ze chodza do agencji pewnych i trzeba im kupowac prezerwatywy bo zapominaja ze moga sie zarazic

Znam takich ze maja 40 lat i nic nie moga a sa tacy ze majac te 90 lat chca nadal ;) i to jest ciekawe...

tez znam duzo przypadkow kiedy to ktos jezdzi,podrozuje a ma troche lat,sa tacy ze maja 70 lat i zaczynaja swoja przygode z USA i jada na stale ;) dostaja GC przez malzenstwo no i pozniej obywatelstwo a do tego pracuja .

Gratuluje Wam rodzicow jak i rodzicom Was za to ze chcecie sie widziec i poznawac i nadal utrzymywac kontakt

Pamietajcie o jednym ze jest wiele rodzin,rodzicow,dzieci gdzie te wiezy wygasly lub tez poszlo cos nie tak i to nie z winy tych danych osob i nici z wyjazdow,wiz

ja jestem w tej grupie ze cos nie idzie tak nawet jak sie smaruje chleb maslem i podaje z usmiechem,takie mam szczescie widac :)

jednak czasami wyjazd zmienia ludzi na gorsze lub tez na lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie jak ludzie mi sie pytania, czy bym byla w stanie mieszkac w PL po tak długim pobycie w USA. Jakby conajmniej tutaj złoto z nieba spadało w PL jedzenia brakowało. Albo komentarze, ze w PL musi być zimno. Ja kuźwa mieszkam w górach w CO!

Zavytuje klasyka: "to są prości ludzie". Prostak wie a mądry czlowiek wie że nie wie i zapyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...