Skocz do zawartości

Road Trip Po Usa, Sierpień 2015 - Pytania


Groch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, Aslan napisał:

Mam pytanie odnośnie samochodu. Czy ten ford escape jest na tyle spory żeby pomieścić 4 osoby i 4 duże walizy po ok. 23 kg i jeszcze żeby było w miarę wygodnie? Ile mniej więcej spala takie auto?

Z 4-ema walizami to moze byc ciezko, ale moze da sie upchnac. 4 osoby spokojnie moga podrozowac wygodnie, spalanie zalezy od wersji a konkretnie silnika - w najlepszym przypadku 30 mpg na autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy jechały w 4 i miałyśmy te średnie walizki, nie te największe. W drodze powrotnej ważyły nawet więcej, niż 23 kg ;)

Dwie z nich szły na stojąco po bokach, a dwie pozostałe - jedna na drugą. I była jeszcze jedna mała, podręczna plus torba :)

Ostatecznie tyle rzeczy nam się zmieściło i prawie wszystkie do bagażnika :P

14199656_10209353236763663_8654906641555313542_n.jpg

A co do spalania, to nie mam pojęcia, bo to nie była moja broszka ;) Zrobiłyśmy zrzutkę i w sumie miałyśmy $600, które wykorzystałyśmy i na paliwo, i na parkingi, i na opłaty za drogi, a i tak nam jeszcze jakieś $50 zostało. A przejechałyśmy coś ponad 7100 kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba się zdecydujemy na tego forda. Vany chyba są mniejsze. Nawet mało wyszło za to paliwo przy tylu km.

To samochód mam ustalony :) Teraz zaczynam planować jakąś trasę a ciężko mi się za to zabrać. Może mi podpowiecie, w którym dziale mogłabym założyć później wątek podobny do tego tj. Zachodnie wybrzeże z parkami 2017?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...