Skocz do zawartości

Road Trip Po Usa, Sierpień 2015 - Pytania


Groch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 godzin temu, Aslan napisał:

Andy, szkoda, że się nie załącza, ale dziękuję za dobre chęci :)

Probowalem teraz ponownie. Wyskoczyl komunikat zebym sie skontaktowal z pomoca techniczna.

W kazdym razie, jak mawiaja bracia Rosjanie przy zlozonym trzecim rzedzie siedzen jest plaska podloga i miejsca jest "w piżdziec".... Nawet na mala przeprowadzke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałam w google jak wygląda wnętrze Sedony i jest naprawdę sporo miejsca na bagaże jak wyjmie się 3 rząd. Weszłam też na stronę wypożyczalni i vany to głównie dodge caravany. Vany niestety są droższe do wypożyczenia i tak sobie myślę, że gdybym np. zarezerwowała minivana a na miejscu zrobiła upgrade do SUV to jest to możliwe? Albo odwrotnie SUV na vana? Jak oni patrzą na te typy samochodów? Co jest "lepsze" a co "gorsze"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Aslan napisał:

Spojrzałam w google jak wygląda wnętrze Sedony i jest naprawdę sporo miejsca na bagaże jak wyjmie się 3 rząd. Weszłam też na stronę wypożyczalni i vany to głównie dodge caravany. Vany niestety są droższe do wypożyczenia i tak sobie myślę, że gdybym np. zarezerwowała minivana a na miejscu zrobiła upgrade do SUV to jest to możliwe? Albo odwrotnie SUV na vana? Jak oni patrzą na te typy samochodów? Co jest "lepsze" a co "gorsze"?

Pamietaj ze amerykanska Sedona jest dluzsza od europejskiej. Wypozyczalnie maja Dodge bo tanie w zakupie ale wszystkie vany jak Sienna czy Oddysey sa niemal tych samych rozmiarow. Vany sa droższe bo jak się trafi dzieciata rodzina to musza zaplacic więcej. Vany maja 7-8 miejsc siedzących plus bagażnik.

Acha, 3 rząd nie jest wyjmowany, chowa się w podłodze która po zlozeniu siedzeń jest plaska przez cala dlugosc auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...