Skocz do zawartości

Wolnościowy Stan.


Blitzer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wielu ludzi nie myśli, że to czym i jakimi ludźmi się otaczamy wpływa na nasze życie. Jeżeli będziemy popadać w paranoję i myśleć, ze potrzebujemy broni aby być bezpiecznym i na dodatek robimy kolejny krok w tym kierunku bo nasza paranoja się powiększa - kupimy ją w innym stanie niż naszym, bo jest ją łatwiej tam dostać to czy na zdrowy rozsądek nie jest to paranoją????

Szczerze mowiac to ja zaczynam troche tak myslec obserwujac osoby z mojego otoczenia kupujace kolejny model, dostajace CCW permit i bedace wg. mojej oceny niezbyt stabilne... Generalnie to jedyny powod zeby miec to zeby tanio skory nie sprzedac jak przyjdzie cos do czego.

Poza tym to jezeli chodzi o badania itd to sie absolutnie zgadzam, ale rzeczywistosc jest jaka jest, kwestia 2-giego ammendmentu jest praktycznie nie do ruszenia, zwroc uwage jaki krzyk sie podniosl ja chcieli ograniczyc dostep do assualt rifled po masakrze w Sandy Hook - nie do broni w ogole ale to karabinow !

Generalnie to sobie dalem spokoj i jak sie kiedys uzbroje to jak pisalem wyzej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wspomnial stany wolnosviowe i indiane w tym kontekscie.

zapraszam.

w ramach wolnosci do jazdy bez kasku dostaniesz do tego zakaz sprzedazy alkoholu w niedziele.

wolnosc, c'nie?

No zakaz sprzedazy alkoholu w niedziele to niestety porazka. Ja przytoczylem Indiane tylko dlatego, ze ktos wczesniej wspomnial o koniecznosci posiadania kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wspomnial stany wolnosviowe i indiane w tym kontekscie.

zapraszam.

w ramach wolnosci do jazdy bez kasku dostaniesz do tego zakaz sprzedazy alkoholu w niedziele.

wolnosc, c'nie?

Skrajne przypadki to gdy np po jednej stronie ulicy mozna kupic, a po drugiej juz nie bo to inne county:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, poszedles na latwizne. Jestem pewien ze jest więcej i jeszcze głupszych niż te. :)

Polnocna Karolina:

  • Podczas gry w bingo nie wolno serwować alkoholu.
  • Posiadacze nielegalnych substancji są zobowiązani zapłacić za nie podatek.
  • Nie wolno fałszować podczas śpiewania.
  • Zabrania się wykorzystywania słoni do orania pola pod uprawę bawełny.
  • Pary zatrzymujące się na noc w hotelu muszą spać w pokoju z dwoma łóżkami oddalonymi od siebie o dwie stopy (ok. 61 cm).

wiekszosc z tego to i tak pewnie martwe prawo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polnocna Karolina:

  • Podczas gry w bingo nie wolno serwować alkoholu.
  • Posiadacze nielegalnych substancji są zobowiązani zapłacić za nie podatek.
  • Nie wolno fałszować podczas śpiewania.
  • Zabrania się wykorzystywania słoni do orania pola pod uprawę bawełny.
  • Pary zatrzymujące się na noc w hotelu muszą spać w pokoju z dwoma łóżkami oddalonymi od siebie o dwie stopy (ok. 61 cm).

wiekszosc z tego to i tak pewnie martwe prawo :P

Ciekawe czy policjanci sa przeszkoleni muzycznie by oceniac kto falszuje a kto nie przy wystawianiu mandatu ha ha i co robia wprzypadku jak ktos falszuje ale jest swiecie przekonany ze spiewa doskonale:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...