Skocz do zawartości

Firmy Amerykańskie Z Filiami W Polsce


Paul96

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. Teraz muszę wybrać studia, tylko takie pytanie, bo może coś na ten temat wiecie. Czy telekomunikacja i informatyka wymagają dużej wiedzy z fizyki i matury z niej ? Czy po prostu wystarczy dobra wiedza matematyczna, oraz dobre wyniki z matury z matematyki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze takie pytanie, jak Wy sie dostaliscie na stale do Stanow ? Na stale badz do pracy tak jak na sezon ?

Wiekszosc odpowiedzi bedzie: przez loterie, rodzine/malzenstwo i bardzo niewiele przez prace.

Hehe, oczywiscie masz racje, ale ze mna jest tak, ze mnie tak duzo interesuje i dlatego chce wybrac cos perspektywicznego :)

Jesli sie interesujesz wieloma rzeczami, to masz o tyle latwiej, ze wiesz co jest obecnie w powijakach i ma szanse stac 'the next big thing'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jesli sie interesujesz wieloma rzeczami, to masz o tyle latwiej, ze wiesz co jest obecnie w powijakach i ma szanse stac 'the next big thing'. "

Możesz wyjaśnić ?

Jeśli interesujesz się tym co jest aktualnie na topie to jest b. prawdopodobne że do czasu gdy skończysz studia rynek się nasyci i będzie problem ze znalezieniem pracodawcy. KaeR radzi by zabrać się za coś co ma szanse stać się "trendy" gdy będziesz szukał pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iść mógłbym na : ekonomię, administrację, wychowanie fizyczne, turystyka i rekreacja, coś związane z dietetyką ( mam doświadczenie w sporcie ) , a dochodzi jeszcze możliwość innych kierunków, które były podane w drugim poście . Więc się tym zainteresuję i zdecyduję na coś, lecz prawdopodobnie pójdę na studia związane z matematyką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iść mógłbym na : ekonomię, administrację, wychowanie fizyczne, turystyka i rekreacja, coś związane z dietetyką ( mam doświadczenie w sporcie ) , a dochodzi jeszcze możliwość innych kierunków, które były podane w drugim poście . Więc się tym zainteresuję i zdecyduję na coś, lecz prawdopodobnie pójdę na studia związane z matematyką :)

Odradzam studia, ktore sa specificzne dla danego kraju, regionu. Zalozmy administracja. To moze byc bezuzyteczne, bo w stanach robi sie to moze inaczej. Mechanika, IT czy programowanie jest niezalezne od geografii. Np. C++ jest taki sam czy w USA, Polsce czy Chinach, prawa fizyczne rowniez sa powszechne, samochody i samoloty rowniez operuja w ten sam sposob czy w USA czy w Polsce.

Moja druga uwaga. Musisz zwrocic uwage kogo w USA zbytnio nie produkuja. Jak spojrzysz na obsade studiow magisterskich i doktoranckich, zobaczysz, ze na niektorych kierunkach nie ma prawie Amerykanow. To oznacza, ze LC latwiej przejdzie. W mojej dziedzinie USC siedza glownie w obronny zastosowaniach, zagraniczni w medycznych i jest cacy. Musze po nas siegnac.

Powiem cos kontrowersyjnego, jak wybierzesz cos co czujesz, to masz wieksze szanse niz jesli wybierzesz cos topowego, ale bedziesz do tego podchodzic bez pasji. Przecietnych ludzi jest na peczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawiam sport od młodego, znam się na diecie, oraz na sporcie.

Uwielbiam też podróżować i dużo jeździć ( rodzi się to od kolarstwa szosowego uprawianego od młodego ) , więc kiedyś nawet rozmyślałem o byciu kierowcą :)

Szkołę średnią mam mechaniczną, więc wychodzę z niej z zawodem technik mechanik , a dalej idę na studia i właśnie tu jest rozmyślanie, na jakie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...