Skocz do zawartości

Firmy Amerykańskie Z Filiami W Polsce


Paul96

Rekomendowane odpowiedzi

Kzielu, jak masz taką władzę w fimire, to może możesz ściągnąć z PL pracowników? ;)

Jak będą kompetentni i uprawnieni do pracy w US to jasne że tak.

A swoją droga to się strasznie czepiliście tego feani i członkom federacji możeć być przykro z tego powodu :P

Taki mamy klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kzielu, o kurcze, a konstruktora nie potrzeba tam nigdzie? ;)

Potrzeba, ale patrz wyzej. Firma nie sponsoruje, poza tym z calym szacunkiem w tym biznesie praktycznie nie bierze sie ludzi z ulicy bo takich z odpowiednimi kwalifikacjami praktycznie na ulicy nie ma. Konstruktor po szkole jest praktycznie nic nie warty. Sciagamy ludzi na EB green card, ale to zwykle executives wysokiego szczebla. Troche ludzi przyjechalo na L-1B (m.in. ja) ale to znowu nie dla ludzi z ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A feani masz ???

ROLF ;)

Nie mam, bo to podobno bzdury jakieś są :D

Potrzeba, ale patrz wyzej. Firma nie sponsoruje, poza tym z calym szacunkiem w tym biznesie praktycznie nie bierze sie ludzi z ulicy bo takich z odpowiednimi kwalifikacjami praktycznie na ulicy nie ma. Konstruktor po szkole jest praktycznie nic nie warty. Sciagamy ludzi na EB green card, ale to zwykle executives wysokiego szczebla. Troche ludzi przyjechalo na L-1B (m.in. ja) ale to znowu nie dla ludzi z ulicy.

Hmm, czyli nawet jakbym był liderem projektu/działu konstrukcyjnego to nie da rady? A powiedz mi jeszcze, czy opłaca się emigrować w wieku np 35-40 lat jak ktoś już ma dzieci i jest w Polsce ustawiony? Pewnie zależy to od tego jaką miałbym mieć w Stanach pracę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czyli nawet jakbym był liderem projektu"

Znaczy sie to taki odpowiednik przodownika pracy z lat 50-70 ??? A 300% normy wyrabiasz ???

ROLF :)

Kierownik

http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-konstruktorow-poznan,oferta,3871600

Lider

http://olx.pl/oferta/lider-projektow-konstrukcyjnych-CID4-ID8HWtz.html

Konstruktor

http://www.pracuj.pl/praca/konstruktor-mechanik-konin,oferta,3883818

Kierownik/Lider to taki Pan co zarządza zespołem. Lider to może być także człowiek, który nie potrzbuje bata nad głową i samodzielnie ralizuje dla firmy projekty. Najwidoczniej w ostatnich kilku/nastu/dziesięciu latach znaczenie słowa lider się zmieniło ;) Chodzi połącznie zawodu inżynierskiego ze stanowskiem kierowniczym. W miom pytaniu chodziło o to, czy wystarczy być liderem, czy musiałbym być conajmniej kimś a'la dyrektor generalny ds. wdrożeń produktu i innowacji - z czapy nazwa :D

Pytam, ponieważ, jeżeli dajmy na to, ktoś jest dyrektorem w firmie, to raczej nie opłaca mu się całego życia wywracać do góry nogami, tylko po to, żeby znaleźć się w USA- chyba, że firma go oddeleguje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...