Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie, Dużymi krokami zbliża się wizyta w ambasadzie. Większość dokumentów mamy już gotowe. Mam do was pytanie: czy za rozpatrzenie wniosku 330$ można zapłacić na miejscu w dolarach? W kilku miejscach spotkałam się z rozbieżnymi informacjami. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Dużymi krokami zbliża się wizyta w ambasadzie. Większość dokumentów mamy już gotowe. Mam do was pytanie: czy za rozpatrzenie wniosku 330$ można zapłacić na miejscu w dolarach? W kilku miejscach spotkałam się z rozbieżnymi informacjami. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

Za rozpatrzenie wniosku trzeba zapłacić w kasie na miejscu.

Jeśli chodzi o formy płatności to można płacić w dolarach, złotówkach (po aktualnym kursie ambasady) i kartą.

Wiem, że kilka osób z tego forum miało problem płacąc dolarami, bo nie wszystkie banknoty chciały przejść, więc jak wybierasz tę formę to lepiej mieć więcej kasy, a nie odliczone równo po 330$ od osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani wiem,że ten temat był wałkowany już w kilku wątkach ale moje niepewności sięgają zenitu. Napiszcie proszę czy wystarczy szkoła zawodowa 3 lata, technikum 3- lata (bez matury) no i oczywiście wcześniej podstawówka 8 lat? Razem 14. Na świadectwie z ukończenia technikum jest zdanie "świadectwo jest dokumentem stwierdzającym posiadanie średniego wykształcenia ogólnego i zawodowego"? Mąż jest głównym aplikantem, ze mną byłoby łatwiej bo mam wyższe.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...