Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To są dane na 15 stycznia, jeśli przy Twoim numerze nie ma ready to znaczy tylko tyle ze do 15 stycznia ambasada w Warszawie nie zwróciła informacji do KCC iż przeanalizowała Twój wniosek. Jeśli wniosek jest w Warszawie i wiedzą, że uporają się do marca z nim to też dostaniesz zaproszenie.

Ja dostałem zaproszenie koło 20 listopada, a mój wniosek według tej tabelki stał się ready 16 grudnia, czyli po wysyłce zaproszeń. A rozmowę mam 27 stycznia (fakt DS-260 wysłałem 7 maja...).

W skrócie: jeśli Twój numer jest ready w tym pliku to na bank dostaniesz zaproszenie, jeśli nie to może tak może nie.

czarex jeszcze raz dzięki za fajne informacje, mój nr był current na pażdziernik a ja dopiero 2 pażdziernika wysłałam DS- o czym już wspominałam i wg mnie również na bank powinnam dostać zaproszenie w tym mcu ale życie pokaże. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzina jest umowna. ale rozumiem. zreszta lepiej sie zadokowac i spedzic wieczor w wawie .

ja dzisiaj bilet do stanow kupilem norwegian 787 z krakowa przez oslo do los angeles 1300 w opcji z jedzeniem i jednym bagazem

ja tez jesli dostane to zakupie z norwegian, najtaniej wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...