Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dobra, jutro z rana mam rozmowę w ambasadzie.

Czy tą płytę od lekarza też mam brać ze sobą?

Jeśli chcę zmienić adres (ten w USA) podany w DS-260 to podaję nowy jak oddaję dokumenty czy podczas rozmowy z konsulem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jutro z rana mam rozmowę w ambasadzie.

Czy tą płytę od lekarza też mam brać ze sobą?

Jeśli chcę zmienić adres (ten w USA) podany w DS-260 to podaję nowy jak oddaję dokumenty czy podczas rozmowy z konsulem?

Płyta na wizycie w ambasadzie nie jest potrzebna, ponieważ wynik wynik RTG masz wpisany w wynikach badań, ale za to jest niezbędna w bagażu podręcznym jak już będziesz leciał do USA, bo mogą jej sobie zażyczyć na granicy.

Jeśli chodzi o zmianę adresu, to niestety Ci nie pomogę, bo my nie zmienialiśmy i nikt nas nie pytał o to czy podany w DS-260 adres jest aktualny.... może ktoś inny będzie wiedział.

Powodzenia na rozmowie i daj znać po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że jest o jedną mniej wiz do przyznania :)

Miałem na 8, o 930 wyszedłem z ambasady. Przede mną tylko małżeństwo z dzieckiem było.

Za każdym razem z tego samego numerka korzystałem.

Kwity które chcieli:

-badania

-paszporty,

-zdjęcia,

-o niekaralności,

-TNT,

-świadectwo.

Jeśli wszystko git to 99,9% czasu spędza się na czekaniu. W sumie podliczając to więcej czasu spędziłem w toalecie niż w sumie przy wszystkich okienkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Tak, udało mi się zmienić. Jak zostałem zawołany po odciski, to w okienku się mnie spytano kto mieszka pod adresem który podałem. Powiedziałem, że chcę zmienić i podałem nowy adres wraz z imieniem i nazwiskiem osoby która tam mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...