Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

czyli godzina wstawienia sie w ambasadzie na 8 rano jest umowna? ze np jak sie spoznie 15 minut to sie nic nie stanie?

Jak się spóźnisz to może stać się tylko tyle, że dłużej lub znacznie dłużej będziesz czekać, bo nie wiesz kto będzie przed Tobą. Jak ktoś wcześniej ma ciekawą sytuację to może przyhamować kolejkę. Jak wychodziłem to jedna dziewczyna z Białorusi chyba przyhamowała trochę, gdyż wszystko szło płynnie na początku - PioN oddał odciski, ja byłem oddać odciski, i potem właśnie chyba ta dziewczyna i zastopowało to poruszanie się kolejki. W międzyczasie myśmy mieli interview z konsulem a na odciskach dalej nic się nie ruszało.

Ja będę pewnie leciał za jakieś 2 tygodnie. Na początek Nowy Jork, bo muszę prawko kanadyjskie wymienić, bo fura bez ubezpieczenia na mnie czeka. Potem po fure do Chicago i zobaczymy gdzie dalej - prawdopodobnie Floryda chyba ze gdzies wczesniej robote juz znajde :)

Powodzenia wszystkim i nie stresujcie sie - nie ma czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja dziś byłam wyrabiać paszport dla dzieciaków ( mój ważny jeszcze 4 lata) i obok w okienku była pani bardzo zdenerwowana bo miała właśnie jakiś problem z odciskami palców w wyrobiono świerzo paszporcie. Rzekomo był wadliwy bo nie indetyfikowało odcisku a pani próbowała go reklamować ( przynajmniej ja to tak odebrałam). Pani w okienku próbowała ją uspokoić ale nie wiem jaki miała finał jej sprawa bo ja się szybko uwinełam. Ale widzę że jednak jest problem z tymi odciskami.

P.S ja nie z DV-2016 ale Was podczytuje i zbieram informacje :)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...