Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Myśle że w maju jeszcze nie będzie problemu z wizami, ja przekładalem na marzec/kwiecień wiec dam Ci znać jak będzie u mnie ;)

A co do odpisu też potwierdzam ze dostałem zupełny za darmo, czyli jest taka furtka, zalezy tylko jak upierdliwy będzie urzędnik ;)

Ok to daj znac jak bylo u ciebie i kiedy cie zawiadomia, mi powiedzieli ze raczej mailowo zawiadomia, ale zapisala tez tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania za nami, na Waryńskiego (RTG i testy kiłowe) poszło szybko, a i na Kosiarzy było ok. Dużo danych o stanie zdrowia i szczepienia. Pan doktor ma fajne podejście do dzieci, wrażenie bardzo pozytywne. Za czteroosobową rodzinę wyszło nam sporo bo około 2600zł. Starsze dziecko (12lat) musiało dostać jeszcze dodatkowe szczepienie przeciwko zapaleniu opon mózgowych za 225 zł i to też podniosło koszty. Poza tym, tak jak pisali poprzednicy. No to już tylko wizyta w ambasadzie. Pozdrawiam i powodzenia tym, przed którymi jeszcze badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...