Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mnie nikt nie robil zadnych szczepien po przylocie :)

Tak mi się wydawało, że dorosłych nie szczepią :) Dzięki za info :)

Jak ktoś ma inne doświadczenia to dawajcie znać :) lepiej się przygotować na takie niespodzianki przed wylotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie slyszalam zeby dorosli np obywatele byli szczepieni, np jak sie ubiega o lepsza prace to kaza robic testy moczu na drugi , to chyba tylko dzieci szczepia, moze jak sie studiuje to szczepia nie wiem, te szczepienia to nabijanie kasy przemyslow farmaceutycznych, i maja tez skutki uboczne, i pelno zgonow u noworodkow o czym nie mowia i zatajaja dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie slyszalam zeby dorosli np obywatele byli szczepieni, np jak sie ubiega o lepsza prace to kaza robic testy moczu na drugi , to chyba tylko dzieci szczepia, moze jak sie studiuje to szczepia nie wiem, te szczepienia to nabijanie kasy przemyslow farmaceutycznych, i maja tez skutki uboczne, i pelno zgonow u noworodkow o czym nie mowia i zatajaja dane

A ty byłaś szczepiona ? Myslisz że te bzdury co wypisujesz to ich efekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przełożeniu rozmowy w ambasadzie dzisiaj dostałem od nich maila, że przełożyli na 18 marca, czyli ponad miesiąc czasu :)

Pytanie do osób, które już robiły badania - czy mogę zarezerwować sobie badania lekarskie tak żeby odbyly się na kilka dni przed rozmową w ambasadzie? oraz czy w jeden dzień można wszystko załatwić? pisano tutaj o kilku szczepieniach na Wzw b - czy wszystkie muszą być zrobione przed rozmową czy wystarczy pierwsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze tak wczesnie przyslali Ziggy

o vaccines ze szkodliwe jest tu https://www.youtube.com/user/TheAlexJonesChannel/search?query=vaccineswiadomo ze bardziej szkodliwe dla noworodkow niz doroslych a te 30 ponad lat temu to byly inne troche szczepienia niz teraz troche zmieniaja sklad, ulepszaja niby, a ze usa gdzie jest obowiazek szczepien powszechny ma najwiekszy odsetek autyzmu i chorob mozgu od szczepien tez wiadomo, nawet fundacja Billa Gates, ktora je mocno wprowadza i nakazuje sama przyznala ze ktores tam szczepienie wywoluje mocne skutki uboczne u pewnego procenta, a nawet zgon. Nawet celebrytka Jessica Biel z Justinem Timberlakiem boja sie zaszczepic swojego synka i sie publicznie sprzeciwiali, nie wiem jak sie sprawa zakonczyla.

Co do mojej rozmowy jeszcze sie nie odbyla

Bo mam na marzec ale zadzwonilam i powiedzialam ze przekladam na maj - wiec jeszcze nie mam terminu na maj narazie tylko przyslali taka automatyczna informacje przed rozmowa-

Stwierdzilam ze przekladam bo sie poklocilam z moim chlopakiem, on byl obrazony i powiedzial, ze musi przemyslec czy chce zebym przyjechala, jesli powie ze nie chce to ja tam nie jade bo samej mi sie nie chce byc w usa, tylko z nim bym chciala, a jak on bedzie taki to nie jade i bede najwyzej w innych latach probowac.

Wyslalam w pazdzierniku na kolejna edycje. JAk moj chlopak nie bedzie chcial mi pomoc to nie jade. Bo to nie jest tak latwo zaczac w usa samemu jak sie nawet nie ma prawa jazdy. I jaka mam pewnosc ze mi wynajma ludzie pokoj czy mieszkanie jak oni chca te backgroud checki. Wiec wszystko zalezy od mojego internetowego chlopaka- lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet celebrytka Jessica Biel z Justinem Timberlakiem boja sie zaszczepic swojego synka i sie publicznie sprzeciwiali, nie wiem jak sie sprawa zakonczyla.

A Mark Zuckerberg publicznie oświadczył, że szczepi... I o czym to świadczy?

Dzięki szczepieniom wyeliminowano wiele chorób. A dzięki ruchom anty te choroby wracają. No i na co nam rozwój medycyny, skoro niektórzy nie chcą go stosować?

Wyslalam w pazdzierniku na kolejna edycje.

Szanse, że znów wygrasz są mniej, niż minimalne.

Jeśli chcesz jechać do chłopaka, to niech zasponsoruje Cię na K-1, zakładając oczywiście, że się widzieliście i chcecie być razem. W przeciwnym razie uzależniając swoją chęć emigracji od osób trzecich, cała sprawa jest z góry przegrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...