Skocz do zawartości

Dv-2016 - Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

ja wlasnie otrzymalam email taki z info taka

You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

i jak sie zalogowalam z moim confirmation number i data urodzenia i nazwiskiem to dalej tam nie ma zmian tylko ze jestem wylosowana do dalszego procesu, tez tak macie czy co tam powinno byc?

teraz pisze ze poczatek marca to szybko strasznie myslalam ze koniec marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

też przed chwila dostałam maila z datą na 08.03, także można powoli dokumenty zbierać.


monika19781978 dostałam właśnie maila z datą na 08.03

Gosia czekasz?
W tym tygodniu mają wysyłać! Mnie czeka dziś tel do ambasady w sprawie wykształcenia, muszę sie upewnić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a skad wziasc WRW case number do rejestracji tnt, dobrze ze mam juz akt urodzenia bo to mi zajelo 5 tygodni -tak sie wlekli.

A co to jest WRW case number? Do rejestracji w TNT potrzebny jest ten sam case number, co zawsze :)

Dziwne, że tak długo czekałaś na akt urodzenia, mąż z drugiego końca kraju ściągnął swój w dwa dni, bo nie było jego aktu w wersji elektronicznej, a jeśli jest już wersji elektronicznej to dają od ręki. Teraz można iść do dowolnego USC na terenie Polski i dostanie się wszelkie akty urodzenia, czy ślubu :)

Ale tak czy siak przepisy mówią że: "W terminie do 7 – 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku, w zależności od miejsca przechowywania księgi stanu cywilnego." To jest info ze strony USC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...