Skocz do zawartości

Pierwszy Wylot Do Usa Na Wizie Turystycznej


fredy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rozumiem ze mama pisze kartkę i podaje urzędnikowi a możesz napisać co konkretnie pisze? Kurcze sam nie wiem czy obawiać się lotu czy odprawy :P

Ja mamie pisze kartkę, wysyłam mailem, ona sobie drukuje i podaje na granicy. Sa tam podstawowe informacje gdzie jedzie, do kogo, na ile, ile razy była juz w USA, pod jakim adresem sie zatrzyma, moj numer telefonu. Nigdy nie miała problemu. Moim zdaniem jesli nie masz nic do ukrycia, to nie ma czym sie denerwować. Weź sobie poduszkę rogala pod głowę, jakaś bluzę, bo przy drzemce, z ich cienkimi kocykami to mozna trochę zmarznac, jakaś dobra książkę do czytania i zanim sie obejrzysz bedzies juz w USA. Szerokich lotów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mamie pisze kartkę, wysyłam mailem, ona sobie drukuje i podaje na granicy. Sa tam podstawowe informacje gdzie jedzie, do kogo, na ile, ile razy była juz w USA, pod jakim adresem sie zatrzyma, moj numer telefonu. Nigdy nie miała problemu. Moim zdaniem jesli nie masz nic do ukrycia, to nie ma czym sie denerwować. Weź sobie poduszkę rogala pod głowę, jakaś bluzę, bo przy drzemce, z ich cienkimi kocykami to mozna trochę zmarznac, jakaś dobra książkę do czytania i zanim sie obejrzysz bedzies juz w USA. Szerokich lotów!

Dokladnie. To samo napisalam moim rodzicom i ich wpuscili bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, napisałem coś takiego

Sorry I do not speak English

Im here to visit my mother in-law

Napisałem adres i numer tel

My date of departure. I data wylotu.

Mam ksero biletu do Chicago i z powrotem 1000 dolców przy sobie kartę kredytową i na wszelki wypadek wziąłem zaświadczenie z pracy ze jestem.na urlopie bezpłatnym do polowy listopada, napisze jak juz będę w Chicago :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Fredy, zaczynasz dobrze do tego podchodzić. Dwie dodatkowe rady:

1. To ksero to dobry pomysł, ale nie wyskakuj z tym i ile ktoś nie poprosić cie o to.

2. Skoro lecisz przez Wiedeń, to spodziewaj sie ze tuż przed wejściem do samolotu pan lub pani prawdopodobnie obejrzy twój paszport i wize i zada pytanie dokąd lecisz, na ile itp itd. Zaznaczam, spodziewaj sie, bo to nie zawsze sie zdarza, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze jego zona ma zielona kartę i wchodzi bramka dla obywateli lub co bardzo prawdopodobne przez automatyczny kiosk.

Jak lecisz razem z żoną to dlaczego ona nie podejdzie razem z tobą do odprawy? Mniej stresu dla ciebie plus podejrzewam że mówi ona płynnie po angielsku. Jestescie małżeństwem, jak najbardziej możecie podejść razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...