Jump to content

Boję Się Pytanie O Rodzinę W Usa


Recommended Posts

Chcę po raz pierwszy aplikować o wizę turystyczną ale boję się pytania o rodzinę w USA.

Chodzi o to, że mam tam kuzynkę, która siedzi tam już od 2000 roku nielegalnie, nie mam z nią prawie żadnego kontaktu ale obawiam się co odpowiedzieć na pytanie czy mam już tam kogoś.

Takie pytanie zapewne padnie i co wtedy? Jak odpowiem prawdę to może to mieć wpływ na decyzję czy dostanę wizę. Z drugiej strony pytanie czy oni mają tak stare dane w komputerze jeszcze przed 11 września? Jeśli nie mają i ja ich poinformuję o tej kuzynce to ją wkopię i mogą się nią zainteresować. Nie zamierzam do niej lecieć a jedynie z dziewczyną zwiedzić jakieś parki narodowe

Co Wy byście zrobili na moim miejscu?

Link to comment
Share on other sites

Pytają tylko o najbliższa rodzine. Ciotki, kuzynki itp sie nie liczą, każdy z nas ma jakiegoś tam wujka czy ciotkę w USA. Jak padnie pytanie czy masz kogoś z rodziny to odpowiedz nie. Kuzynka z która nie masz kontaktu sie nie liczy.

Link to comment
Share on other sites

A nie ma we wniosku takiego czegos, ze pierwsze pytanie jest o najblizsza rodzine, gdzie po zaznaczeniu opcji, ze najblizsza rodzina jest w USA trzeba wpisac jej dane i status, a drugie pytanie czy ma sie jakichkolwiek krewnych/dalsza rodzine, bez wpisywania danych? Nie jestem pewna na stowke, ale cos mi swita, mozliwe ze sie myle.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...