Skocz do zawartości

Cel Pobytu W Usa W Ramach Wizy B2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja widze to tak: facet leci do USA w "odwiedziny". Po miesiącu wraca do polski na ślub kolegi a potem znowu myk to USA - kontynuacja odwiedzin. Obawiam sie ze na lotnisku mogą tego nie "kupić", tzn odwiedzin ;)

Kolego, posłuchaj. Nie ma ograniczeń w ruchu miedzy USA a Europa. Mozesz latać ile chcesz i kiedy chcesz. Problemem moze byc udowodnienie na granicy ze nie jestes nielegalnym imigrantem lub nie starasz sie uzyskać pobytu w sposób "wątpliwy" tzw nie ujęty we właściwej procedurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam dwa pytania odnośnie swojego wyjazdu w czerwcu do LA

-Kiedy dostawałem 5 lutego wizę miałem szkołę i studia.Dziś sytuacja zmieniła się diametralnie zwolniłem się nie dawno bo po powrocie mam już załatwioną inną prace a w starej chciałem wykorzystać urlop a ze studiów zrezygnowałem.Mój wyjazd jest nadal tylko i wyłącznie turystyczny ale jak się to ma do gościa od emigracji na lotniku.Czy nadal jestem sprawdzany po kątem tego co robię w Polsce czy to tylko rutynowa rozmowa przed wjazdem do USA?

-czy mogę się posługiwać swoim tel w USA dzwonić do polski i na terenie stanów?czy kupuje się tam kartę typu co w europie np.Lebare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...