Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

@everden

Nie wiem czy śledzisz jej poczynania od początku jej obecności na forum, ale historie które ona opowiada są mało wiarygodne. Jestem zwyczajnie ciekaw czy to troll czy prawdziwa osoba. W końcu każdy troll prędzej czy później się zdradza lub znika znudzony brakiem odpowiedzi. Jednak Megan... ona jest wieczna :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie wiem czemu to dla was takie dziwne ze ktos poznaje kogos przez internet i sie zakochouje i potem tworzy zwiazek. Ludzie internet istnieje od 20 lat czy ile. Pelno ludzi tak sie poznaje. Podobna historia jest na youtubie Este Lalonde czy jak jej tam- jest z Kanady i poznala swojego jak miala 19 lat - on z uk i sie przeprowadzila do niego po jakims czasie, juz w pierwszym dniu czatowania z nim powiedziala mu ze on bedzie jej mezem. 

Jest to popularna youtuberka ma ponad milion subskrybentow, jest na wizie dalej tam w uk na wizie dla couple. Moja kolezanka tydzien temu tez poleciala do chlopaka ktorego poznala przez internet- do amesterdamu i z nim mieszka. Po ponad roku znajomosci i sa szczesliwi jak narazie. Tylko ze oni i Este szybciej sie spotkali bo mieli latwiej z wizami a ja nie mialam tak latwo bo moglam turystycznej nie dostac zreszta juz chcialam miec wize taka na dluzej a nie ze na chwile pojade a potem znow trzeba wracac i bede potem tesknic- on tez tak nie chcial, mowil ze jak juz bym pojechala to zebym nie wracala. Teraz tez mowi zebym nawet do Polski nie jechala na krotko, chce caly czas byc razem. Jak nie wierzycie to niewierzcie - wasza sprawa, moze sami co poniktrorzy sa jacys nieprawdziwy. Choroby w zyciu sie zdarzaja tez, kazdemu wiec nie wiem co w tym nadzwyczajnego.

A modlitwe po to mowilam o tym, bo niektorym sie marzy ameryka, wiec polecam sie pomodlic i wtedy moze ktos wygra moze nie odrazu, ale za rok lub 2.

Dzieki everden za zyczenia zdrowia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące historie tutaj na forum się tworzą :-), a tak zmieniając na chwilę temat, mając dyplom Magisterski, na interview muszę również przedstawić maturę, dyplom policealnej kier. informatyka itp. czy tylko wystarczy dokument najwyższej uczelni? ja mam Canona G16 super aparat jak na moje potrzeby, mogę polecić ;-) aha. megan masz jakies fotki z lotniska jak spotkałas swojego nowego faceta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sewerynr napisał:

Interesujące historie tutaj na forum się tworzą :-), a tak zmieniając na chwilę temat, mając dyplom Magisterski, na interview muszę również przedstawić maturę, dyplom policealnej kier. informatyka itp. czy tylko wystarczy dokument najwyższej uczelni? ja mam Canona G16 super aparat jak na moje potrzeby, mogę polecić ;-) aha. megan masz jakies fotki z lotniska jak spotkałas swojego nowego faceta?

przedstawiasz dokument jak kto napisałeś najwyższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Sewerynr napisał:

Interesujące historie tutaj na forum się tworzą :-), a tak zmieniając na chwilę temat, mając dyplom Magisterski, na interview muszę również przedstawić maturę, dyplom policealnej kier. informatyka itp. czy tylko wystarczy dokument najwyższej uczelni? ja mam Canona G16 super aparat jak na moje potrzeby, mogę polecić ;-) aha. megan masz jakies fotki z lotniska jak spotkałas swojego nowego faceta?

nie robilam fotek, no moze kilka potem, ale samo przejscie filmowalam, choc samo juz zblizenie nie, on nie lubi byc ani filmowany ani fotografowany. tu sa snapy z z filmowania, wyjscie z samolotu, kolejka w korytarzu, potem kolejka do okienka na granicy, potem odebranie bagazu z tasmy a potem snap z tego jak juz wychodze gdzie ludzie czekaja i on tam stoi jeden z tych ludzikow i czeka na mnie.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, megan07 napisał:

A modlitwe po to mowilam o tym, bo niektorym sie marzy ameryka, wiec polecam sie pomodlic i wtedy moze ktos wygra moze nie odrazu, ale za rok lub 2.

To weź za mnie odmów to może mnie w końcu wylosują łajdaki jedne :P

Ja mam pomysł na weryfikację dla Ciebie, weź kartkę i napisz na niej np. "Forum USA Info" i zrób zdjęcie tej kartki z czymś typowo amerykańskim w tle. Serio. Ja i być może kilka innych osób przestanie się głowić czy jesteś prawdziwa, a do tego zrobisz dobry uczynek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...