Skocz do zawartości

Alaska


franc

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze chwila zaledwie trzy miesiące i będę emerytem.

Myślałem o wyjeździe na Alaskę w celach stricte turystycznych - ale chciałbym się zatrzymać u kogoś kto mieszka - w dziczy nazwijmy to tak -
Talkeetna albo w pobliżu na uboczu. No i tu powstał problem - nie znam nikogo na Alasce no i mnie nikt nie zna ale czy to było by możliwe ?
Czy ktoś za odpracowanie czy jakieś tam drobne przygarnął by mnie ? Gdzie takich ludzi szukać ? Może jakaś pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila zaledwie trzy miesiące i będę emerytem.

Myślałem o wyjeździe na Alaskę w celach stricte turystycznych - ale chciałbym się zatrzymać u kogoś kto mieszka - w dziczy nazwijmy to tak -

Talkeetna albo w pobliżu na uboczu. No i tu powstał problem - nie znam nikogo na Alasce no i mnie nikt nie zna ale czy to było by możliwe ?

Czy ktoś za odpracowanie czy jakieś tam drobne przygarnął by mnie ? Gdzie takich ludzi szukać ? Może jakaś pomoc?

https://www.airbnb.com/

Ale na "jakieś tam drobne" raczej nie licz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, ja bym baaaaardzo chetnie zamieszkala na Alasce. Wyrwalabym sie z tego dusznego Kentucky. :P

Wlasnie moi znajomi wrocili z wycieczki na Alaske. Wybrali sie na hiking I musieli spieprzac przed niedzwiedzica z maluchami. Dobrze ze szosa byla blisko, nadjechal autobus I domyslny kierowca widzac ich miny otworzyl im drzwi chociaz niedzwiedzi nie widzial jeszcze. Mieli gdzie sie schowac ale gacie pelne ze strachu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...