Skocz do zawartości

Pierwszy Lot Z Przesiadką / Najlepsze Połączenie?


Adii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja leciałam przez Frankfurt w zeszłym roku i teraz lecę w kwietniu. Na szczęście miałam ostatnio 5h oczekiwania bo lotnisko jest naprawdę spore. Minimum 1h-1,5h żeby spokojnie i bez stresu przedostać się w odpowiednie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MaxK4 napisał:

Kto teraz ma najlepszą ofertę na połączenia NYC - Polska ? Szukam lotów lipiec/sierpień

To zalezy od dat podrozy. Na tak ogolnie sformuowane pytanie odpowiem tak BA, Finnair, Air Berlin, JFK-KRK 16.07-10.08 do kupna na stronie American Airlines, 687 USD:

https://www.google.co.uk/flights/?f=0&curr=PLN#search;f=JFK,EWR,LGA;t=WAW,GDN,POZ,WRO,KRK;d=2017-07-16;r=2017-08-10;sel=JFKLHR0BA176-LHRTXL1BA982-TXLKRK1AB8204,KRKHEL0AY750-HELJFK1AY5;eo=e 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Ze strony Lotu:

,,1) Podczas odprawy on-line lub przy stanowisku odprawy na lotnisku należy podać wszystkie wymagane informacje (Advance Passenger Information System), jak poniżej:

  • nazwisko
  • imię
  • płeć
  • narodowość
  • numer paszportu, kraj wystawiający dokument, data ważności
  • informacje o Zielonej Karcie (jeśli ma zastosowanie)
  • kod kraju obywatelstwa
  • adres pobytu w kraju docelowym

Przypominamy, że pasażerowie nie posiadający wizy lub nie zarejestrowani w systemie ESTA, nie będą wpuszczeni na pokład samolotów odlatujących do USA

*Kraje, których obywatele wymagają rejestracji ESTA: Andora, Australia, Austria, Belgia, Brunei, Czechy, Chile, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Niemcy, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Japonia, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Malta, Monako, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, San Marino, Singapur, Słowacja, Słowenia, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Wielka Brytania."

W wykazie państw PL nie widzę wobec czego wystarczy podanie danych przy odprawie.

P.S. Nic takiego mi nie przyszło na maila truski27. Może Air Berlin śle każdemu z automatu czy jest potrzeba czy nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...