Skocz do zawartości

Pierwszy Lot Z Przesiadką / Najlepsze Połączenie?


Adii

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.08.2017 o 06:18, Czołg napisał:

Ze strony Lotu:

,,1) Podczas odprawy on-line lub przy stanowisku odprawy na lotnisku należy podać wszystkie wymagane informacje (Advance Passenger Information System), jak poniżej:

  • nazwisko
  • imię
  • płeć
  • narodowość
  • numer paszportu, kraj wystawiający dokument, data ważności
  • informacje o Zielonej Karcie (jeśli ma zastosowanie)
  • kod kraju obywatelstwa
  • adres pobytu w kraju docelowym

Przypominamy, że pasażerowie nie posiadający wizy lub nie zarejestrowani w systemie ESTA, nie będą wpuszczeni na pokład samolotów odlatujących do USA

*Kraje, których obywatele wymagają rejestracji ESTA: Andora, Australia, Austria, Belgia, Brunei, Czechy, Chile, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Niemcy, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Japonia, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Malta, Monako, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, San Marino, Singapur, Słowacja, Słowenia, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Wielka Brytania."

W wykazie państw PL nie widzę wobec czego wystarczy podanie danych przy odprawie.

P.S. Nic takiego mi nie przyszło na maila truski27. Może Air Berlin śle każdemu z automatu czy jest potrzeba czy nie.

 

Może :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, mam Pytania

 lecę do Nowego Jorku 18 września z przesiadka na Heathrow z warszawy, lot wygląda następująco:

Warszawa 11,45- Heathrow liniami British Airlines lądowanie o 13:30 na terminal 3, 

wylot z  Heathrow terminal 3 o 14:30 lot British Airlines obsługiwany przez American Airlines moje pytanie brzmi czy :

- godzina na przesiadkę mi wystarczy?

- czy mój bagaż nadany w Warszawie zostanie przekazany do samolotu Lini American Airlines czy murze go odebrać i nadać ponownie na lotnisko w Londynie ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przesiadka jest w obrębie tego samego terminala, to nie powinno być problemów. Miałem kiedyś przesiadkę z T3 na T5. Trafiłem na ogromną kolejke do kontroli dokumentów i do security. 1,5h mi zajęło, choć po godzinie czekania poszedłem fast trackiem.  Innym razem, na takiej samej przesiadce, nie było wcale (prawie) ludzi. W Twoim przypadku, odchodzi jazda autobusem, pomiędzy terminalami i dojazd kolejką do 5B lub 5C. Nie wiem, czy czeka Cię security check. Coraz częściej mi się to zdarza przy przesiadkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jeśli będzie security check, a do tego ogromna kolejka, to może być problem. Ja miałam tak we Frankfurcie. Zawsze 1h na przesiadkę mi wystarczało (ten sam terminal), aż tu nagle - security check, którego nigdy wcześniej nie było. I ledwo zdążyłam wejść na pokład. Stres ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joanna30 napisał:

A odlatujesz z tego samego terminalu?

Generalnie godzina powinna wystarczyć, jeśli udało Ci się kupić taki bilet.

Bagaż nadasz do NYC i tam go odbierzesz. Zakładając, że na Heathrow wyrobią się z jego przełożeniem ;) Powinni.

tak przylot na Heathrow jest na 3 terminal i odlot tez z 3 ciego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...