Skocz do zawartości

Pierwszy Lot Z Przesiadką / Najlepsze Połączenie?


Adii

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam leciec z przesiadka w Momachium najlepiej lotami Lufthansa. Swietny I wygodny samolot, zero turbolencji I swietna obsluga oraz duza wygoda. Nawet nie wiem jak I kiedy zleciala podroz a juz bylem na o'hare: )

Ja też polecam Lufthansę, czy to z przesiadką w Monachium czy we Frankfurcie. Leciałam już kilka razy, żadnych opoźnien (a nawet raz przylecieliśmy godzine przed czasem), obsługa profesjonalna, żadnych zastrzezeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Potrzebuję rady jakie linie lotnicze wybrać. Połączenie WAW - LAX. Pasażerowie: 2 osoby dorosłe, 1 dziecko 2 lata i jeden niemowlak 8msc na kolanach. Klasa ekonomiczna. Do wyboru KLM B747, AirFrance A380 i Norwegian B787. Ceny i łączny czas podroży bardzo zbliżony więc głównym kryterium jest komfort o ile można o nim w klasie ekonomicznej mówić. Co z tych trzech opcji byście polecali/wybrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Czy jeśli APIS wypełniłem elektroniczne przez ich stronę to muszę mieć ten dokument fizycznie czy nie? Akurat strona tego airberlina jest dosyć dziwna bo mimo iż wysłałem do nich APIS elektronicznie, mogę wysłać go ponownie.

 

A co z ESTA?

To enter the USA it is now necessary to have authorisation issued by the US Department of Homeland Security.  This authorisation must be applied for online at least 72 hours before your journey. Please note that you must have received authorisation to travel before starting your journey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Tak się składa że akurat nie mam jak odprawić się online. Mam więc pytanie: Czy jeśli mam przesiadkę w Berlinie do NY to czy już w Warszawie odprawią mnie na lot w Berlinie? Czy na miejscu będę musiał się jeszcze odprawiać itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Tak się składa że akurat nie mam jak odprawić się online. Mam więc pytanie: Czy jeśli mam przesiadkę w Berlinie do NY to czy już w Warszawie odprawią mnie na lot w Berlinie? Czy na miejscu będę musiał się jeszcze odprawiać itp.

Lecąc z Krakowa do Chicago airberlin jeszcze raz odprawiałam się na lotnisku Tegel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, haneczka019 napisał:


Lecąc z Krakowa do Chicago airberlin jeszcze raz odprawiałam się na lotnisku Tegel.

Mam 55 minut na przesiadkę, czy znajdę w tym czasie czas na odprawę? Nie wiem dlaczego, ale cały czas mam wrażenie że nie zdążę  się przesiąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 55 minut na przesiadkę, czy znajdę w tym czasie czas na odprawę? Nie wiem dlaczego, ale cały czas mam wrażenie że nie zdążę  się przesiąść.

Spokojnie. Lotnisko Tegel jest maleńkie. Ja miałam 1 g 20 minut i zdążyłam obejść w koło całe lotnisko, skorzystać z toalety i kupić sobie kawę. Następnie stanęłam grzecznie w kolejce do swojej bramki. Krótka odprawa (oczywiście już bez nadawania bagażu rejestrowanego), potem kontrola i tak jeszcze zostało trochę czasu i czekaliśmy na wejście do samolotu. 55 minut to wystarczający czas na to .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...