Skocz do zawartości

Pierwszy Lot Z Przesiadką / Najlepsze Połączenie?


Adii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej :) Podpinam sie pod temat bo mam podobne pytanie, mianowicie lece do LA 1go lutego i zastanawiam sie pomiedzy wyborem biletu z jednym transferem w Paryzu (ale tam jest tylko 1:15h na przesiadke) a miedzy lotem z dwoma transferami w Amsterdamie i Seattle gdzie mam juz srednio po 2h na kazdym z tych lotnisk. Co myslicie?  

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod podpięcie pod temat :) Co myślicie o godzinie na przesiadkę we Frankfurcie? Ostatnio, kiedy leciałam, przeszłam raz dwa, ale nie natrafiłam nigdzie na kolejki.

/ proszę o usunięcie postu, właśnie znalazłam cały temat, w którym ktoś zadał identyczne pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18/01/2017 o 06:11, Kamla napisał:

Hej :) Podpinam sie pod temat bo mam podobne pytanie, mianowicie lece do LA 1go lutego i zastanawiam sie pomiedzy wyborem biletu z jednym transferem w Paryzu (ale tam jest tylko 1:15h na przesiadke) a miedzy lotem z dwoma transferami w Amsterdamie i Seattle gdzie mam juz srednio po 2h na kazdym z tych lotnisk. Co myslicie?  

Pozdrawiam :)

Jeżeli nie palisz, nie masz statusu z dostepem do business lounge i nie zbierasz mil to absolutnie bierz z jedna przesiadka.

Jak juz wielokrotnie ludzie pisali - nie ma sie czym przejmowac. Jesli sie spoznisz to polecisz za darmo nastepnym, a jesli w rezultacie dolecisz do celu z opoznieniem 3 godzinnym to i czesto jeszcze 600 euro do kieszeni wpadnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/18/2017 o 09:11, Kamla napisał:

Hej :) Podpinam sie pod temat bo mam podobne pytanie, mianowicie lece do LA 1go lutego i zastanawiam sie pomiedzy wyborem biletu z jednym transferem w Paryzu (ale tam jest tylko 1:15h na przesiadke) a miedzy lotem z dwoma transferami w Amsterdamie i Seattle gdzie mam juz srednio po 2h na kazdym z tych lotnisk. Co myslicie?  

Pozdrawiam :)

Na CDG obecnie (pomijajac okolice jakis zamachow) 1h15min spokojnie starcza - szczegolnie przy skrocie z terminalu 2F (skad sie przylatuje z WAW) do 2E (skad wiekszosc lotow do US odlatuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciala, Air Canada i nie polecam, ledwo zdazylam zeby sie przesiasc, bo za kazdym razem samolot byl opozniony. jak dla mnie jedyny wybor to tylko Lufthansa z jedna przesiadka, nigdy nie bylo opoznien loty zawsze wspominam milo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem w zimie tym lotem do Frankfurtu z Toronto - był o czasie i jeszcze miałem sporo miejsca na wyciągnięcie się na dwóch fotelach. Lot nie opóźniony i wszystko przebiegło bez problemu, po za wizytą na lotnisku we Frankfurcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lecialam AirCanada do Franfkurtu ( z Montréalu ), jeden z lepszych lotów jaki pamietam, pol samolotu puste i każdy miał siedzenie wokół siebie wolne. Samolot był na czas. Miałam chyba pare h na przesiadke i pamietam szło dość sprawnie ale jesli jest długa kolejka to mogę sobie wyobrazić, ze to wszystko moze sie zablokować i 1h moze  byc mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Wszystkie są dla mnie cenne, bo kuszą mnie te dwie przesiadki- krótszy czas oczekiwania, a i taniej to wychodzi (ale nie dużo). Tylko nie chciałabym ryzykować jeszcze dłuższym czekaniem niż to 5h, jeśli gdzieś nie zdążę.

Jest jeszcze jedna taka sama opcja, jak przez Toronto- tylko przez Heathrow, przesiadka 1h 25 min, wszystko Lufthansa.

@olmeca co wydarzyło się we Frankfurcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...