Skocz do zawartości

Donald Trump a polityka imigracyjna. (Szczegolowy plan)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, kzielu napisał:

(Pierwsze info pewnie dziś nad ranem jak mu pozwolą się dorwać do konta Twitterowego).

 

A ja mu tradycyjnie odpisze, zeby sie p*****l, ale chyba nie czyta, bo takich jak ja, sugerujacych mu to samo, jest setki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 25.01.2017 o 04:13, sly6 napisał:

Bardziej lewackiego/stronniczego medium nie znalazłeś ?

niemiecko-żydowski tvn ma tyle wspólnego z obiektywizmem, co dziennik w reżimowej telewizji w latach 80-tych prl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krakus28 napisał:

Bardziej lewackiego/stronniczego medium nie znalazłeś ?

niemiecko-żydowski tvn ma tyle wspólnego z obiektywizmem, co dziennik w reżimowej telewizji w latach 80-tych prl...

 

I tak lepiej niz TVPiS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jkb napisał:

I tak lepiej niz TVPiS

Ale TVPiS jest polski, a to zmienia postać rzeczy, bo przecież wszystko co polskie jest dobre, obiektywne i w ogóle super ;)

TVN jest niemiecki i żydowski, a to już ogromne przewinienie, bo kierują nim wrogie siły, które chcą zniszczyć Polskę, które manipulują, bo mają w tym swój interes, który jest sprzeczny z interesem polskim. Już nazwanie kogoś Żydem to najgorsza obelga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cee napisał:
 

Ja przeczuwam, ze to byl sarkazm ze strony Joanny. Ale ona przeciez wspiera przemysl pogardy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KaeR napisał:

Ja przeczuwam, ze to byl sarkazm ze strony Joanny. Ale ona przeciez wspiera przemysl pogardy. :P

aaaaaaaa to nie wyłapałem :D za dlugi dzień w pracy a tu tyle jeszcze papierów do wypełnienia ;)  Joanna jeśli to był sarkazm to sorry ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...