Skocz do zawartości

Donald Trump a polityka imigracyjna. (Szczegolowy plan)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś z rezydentów chciał emigrować do Texasu: #dobrazmiana

"Judge welcomes new legal immigrants to America with lecture telling them to leave the country if they don't like Donald Trump."
http://www.khou.com/news/local/texas/federal-judge-if-you-dont-like-trump-you-should-go-to-another-country/353661108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
44 minuty temu, motorolnik napisał:

Gdyby ktoś z rezydentów chciał emigrować do Texasu: #dobrazmiana

"Judge welcomes new legal immigrants to America with lecture telling them to leave the country if they don't like Donald Trump."
http://www.khou.com/news/local/texas/federal-judge-if-you-dont-like-trump-you-should-go-to-another-country/353661108

 

Zaraz Ci ktos (wiemy kto) wyciagnie kontr wideo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, motorolnik napisał:

Gdyby ktoś z rezydentów chciał emigrować do Texasu: #dobrazmiana

"Judge welcomes new legal immigrants to America with lecture telling them to leave the country if they don't like Donald Trump."
http://www.khou.com/news/local/texas/federal-judge-if-you-dont-like-trump-you-should-go-to-another-country/353661108

Kurcze, a myślałam, że posłanki Pieluchy nikt nie pobije z pomysłami deportacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając temat to ja zaczynam trzasc portkami nad moją juz ponad 7 miesięczna sprawa waivera I-751 i ze trumpo sobie wymyśli ze tacy, mimo że wszystko zrobili legalnie, zarabiaja na siebie, będą musieli wiac. Chcoiaz w jego planie nie ma nic o tego typu drodze do karty zielonej wiec może po prostu jest to zwykła panika osoby w procesie...

Ja uważam że nie powinno się wyrzucać tych którzy ciezko pracują i nie łamią prawa. Ludzie nawet nielegalnie którzy żyją tu latami mają swoje życie i powrót do ich własnego kraju to jak powrót do obcego i zajlimattzowanie się a wielu jest w usa date go ze w swoim kraju nie czują się dobrze z wielu powodow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misuzu a teraz masz w porządku sprawę później masz obywatelstwo i interesujesz się innymi? W większości osób mam ok to innym mowie NIE dlatego nie ma prostych rozwiązań bo jesli Tobie się udalo i uwierzyli Ci to czemu nie komuś innemu i nie mnie? Chociaż mają dokumenty oraz serce które pokazują ze będą ok i dadzą coś temu Państwu i społeczeństwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że gościu z OSU był z Somalii (więc "muslim" bez względu na to jaką religię rzeczywiście wyznawał) i był LPR mam dość poważne obawy że to tylko przyspieszy radykalne ruchy Trumpa w kwestii imigracji.

(Pierwsze info pewnie dziś nad ranem jak mu pozwolą się dorwać do konta Twitterowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...