Skocz do zawartości

Odrzuceni mimo wszystko :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) 
Razem z dziewczyną staramy się o wizę turystyczną żeby polecieć na wymarzoną wycieczkę do NYC. I tu pojawia się moje pytanie czy możemy umówić się na spotkanie w konsulacie razem i razem podejść do okienka? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji albo źle szukam :) Dodam, że już raz byliśmy na rozmowie - w tym samym czasie obok siebie w okienkach i nasze wnioski zostały odrzucone - z niewiadomych nam powodów, a oboje jesteśmy studentami itp. Konsulowie w pewnym momencie przeprosili nas i zaczęli ze sobą rozmawiać. Ogólnie dziwna sytuacja. I tu pojawia się jeszcze jedno pytanie - czy warto składać wniosek po dwóch miesiącach? Bo z tego co czytam to dostanie wizy nawet turystycznej jest jak loteria... Z góry dziękuję za odpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematów na forum mnóstwo w tej kwestii. Po pierwsze nie piszesz dokładnie dlaczego dostaliście odmowy. Po drugie większość ludzi dostających odmowy nie pisze na forum całej historii tylko to co jest im wygodne,  tak samo jak przy wnioskach. Zauważyłem, że jest tendencja do ukrywania pewnych faktów i dopiero jak one wyjdą na jaw, powód odmowy wizy staje się jasny.  Po 3 Podejrzewam że nie zadałeś sobie trudu żeby przeczytać przykładowych kilka wątków,  postawić się w sytuacjach tych ludzi i porównać  ich sytuację w ze swoją. Wtedy wyciągnąć jakieś wnioski.  Lenistwo to najgorsza cecha a wróżyć z fusów raczej nikt nie będzie.

Powodzenia tak czy inaczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...