Skocz do zawartości

Objazdówka West Coast we wrześniu - oponie w sprawie planu.


kontrol

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, haneczka019 napisał:

 Joanna nawet nie wiesz jak mamy ze sobą wiele wspólnego jeśli chodzi o tabelki "wyjazdowe" i nie tylko :D.

Swój swego zawsze odnajdzie :D

Ja w ogóle już stworzyłam tabelkę do swojego kolejnego wyjazdu... Nie ważne, że wyjazd dopiero za dwa lata, ale pierwszy rys podróży wraz z atrakcjami już jest :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 godzin temu, andyopole napisał:

Rachunki to OK. Myslalem ze wszystko robisz wg grafiku:P. Tez zbieram rachunki, szczególnie teraz, w nowym domu żeby się orientować w zużyciu mediow. Chce wiedzieć ile grosza mogę planować na inne wydatki...

No nieee wszystko, w innych sprawach stawiam na spontan :D

 

Joanna za dwa lata :D? Ja na razie mam zarys przyszłorocznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zdjęcia, dziękuje Joanno :)

9 godzin temu, katlia napisał:

Ognisko do 10ej wieczorem OK, grill tez OK, drewno kupowac za parkiem. Unikaj kupowania w wiosce bo tam bedzie znacznie drozej.

Na stronie którą podałaś jest napisane 

Cytuj

Firewood collection (including pine cones and pine needles) is not permitted in Yosemite Valley. Please don't bring firewood from more than 50 miles away to prevent spread of forest pests. You can purchase firewood at stores near most campgrounds.

Czyli to znaczy, że nie wolno przynosić drewna z lasu? tak? Ale np jak zakupię drewno lub węgiel i grilla w walmarcie to mogę sobie przynieść na kemping? Z tego co czytam to akurat na terenie kempingu na którym planuje być (tj. Half Dome Village) nie wolno robić ognisk i grilla, ale wokół kempingu są wyznaczone do tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Joanna30 napisał:

Trzeba wystarczająco kaski odłożyć, żeby się wywakacjować w USA, więc stwierdziłyśmy, że nie pojedziemy w 2018, ale w 2019 :)

No tak, kasiorka... ja mam nadzieję, że uda się finansowo ogarnąć wszystko do przyszłego roku, ale jeśli nie to zmienimy czasowo plany i tyle. Na razie trzymamy się tej wersji bardziej optymistycznej ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kontrol napisał:

Bardzo fajne zdjęcia, dziękuje Joanno :)

Na stronie którą podałaś jest napisane 

Czyli to znaczy, że nie wolno przynosić drewna z lasu? tak? Ale np jak zakupię drewno lub węgiel i grilla w walmarcie to mogę sobie przynieść na kemping? Z tego co czytam to akurat na terenie kempingu na którym planuje być (tj. Half Dome Village) nie wolno robić ognisk i grilla, ale wokół kempingu są wyznaczone do tego miejsca.

Tak, na terenie Yosemite nie mozesz zbierac drewna, igiel i szyszek. Mozesz zebrac poza terenem parku i przywiezc. Albo kupic drewno/wegiel w sklepie i przyniesc na campground. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki.

Warto zatrzymać się w Sacramento? Czy lepiej 2 noce na Tahoa Lake, bo właśnie się zastanawiam? Ponieważ po zwiedzaniu południowej części San Francisco i Muir Woods dojechał bym do Tahoa Lake dopiero w nocy to dorzucam dodatkowo jeden dzień w tych okolicach i właśnie nie wiem czy nocka w Sacramento czy po prostu gnać do Tahoa City i tam nocować dwa razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, katlia napisał:

Nie warto zatrzymywac sie w Sacramento. Serio, tam nic ciekawego nie ma. 

No jak to? Sacramento a raczej okolice to zaglebie pól ryżowych, największe w USA. Można na chwile zamknąć oczy i w wyobraźni uznac np. Wietnam za zaliczony przy okazji...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...