Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, sly6 napisał:

to źle czytałeś .. Nigdy tak nie bylo,ktos z ulicy może być sponsorem. Ważne by podpisał dokument.

a wracając do tego dokumentu to nie musisz go miec by mieć wizę. Możesz powiedzieć ze masz np pieniążki na wyjazd,pokazać zaświadczenie z banku.

 

Super, że ktoś zareagował na moje pytanie ;) dzięki wielkie :) w takim razie mam jeszcze kolejne, w aplikacji ds-260 należy podać adresy zamieszkania od 16 roku życia, 

czy mają to być adresy gdzie miało się zameldowanie, czy wszelkie w jakich dłużej się przebywało, np na studiach? jeśli nie pamięta się adresu, w którym przebywało się za granicą, legalnie pracując, czy nie trzeba go podawać? wolę się upewnić nawet w kwestii błahych rzeczy ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
11 godzin temu, SonFili23$ napisał:

2,5 miesiąca

jesli chodzi o adresy to różne sa odpowiedzi od tego by wpisać to co pamiętasz do takich by podać adresy nie kompletne jak tutaj

 

https://www.avvo.com/legal-answers/filling-out-ds-260-present-and-previous-addresses--2375248.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SonFili23$ napisał:

czy mają to być adresy gdzie miało się zameldowanie, czy wszelkie w jakich dłużej się przebywało, np na studiach? jeśli nie pamięta się adresu, w którym przebywało się za granicą, legalnie pracując, czy nie trzeba go podawać? wolę się upewnić nawet w kwestii błahych rzeczy ;)  

Polska jest specyficznym krajem gdzie masz adres zameldowania, a zamieszkania moze byc inny. Ja podalem adresy zamieszkania - wszystkie gdzie mieszkalem dluzej. Zgodnie z moja pamiecia. Nikt nie bedzie robil problemu jak sie pomylisz z adresem czy datami jesli mialo to miejsce 15 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie  o dv 2018

no ciekawe , zagladam tu od miesiaca nic na temat w necie nie znalazłam, dlatego mam pytanie

wszędzie są informacje o tym żeby sprawdzać na stronie dv wyniki losowania od 2 maja 2017 do września . ale moje pytanie

jak często na stronie dv są aktualizowane ogłoszenia i dodawane nowe osoby z wygranymi statusami?

- czy tylko w maju sprawdzamy i tyle

- czy codziennie mam sprawdzać.

Jak wyglada informacja , bo na innych zaś stronach wnioskuje ze dwa razzy w roku podawane są pule szczęśliwych wygranych w dv czyli maj i wrzesień

a na innych zś pisze aby sprawdzać bez przerwy co jest nudne i mało optymistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Harda napisał:

pytanie  o dv 2018

no ciekawe , zagladam tu od miesiaca nic na temat w necie nie znalazłam, dlatego mam pytanie

wszędzie są informacje o tym żeby sprawdzać na stronie dv wyniki losowania od 2 maja 2017 do września . ale moje pytanie

jak często na stronie dv są aktualizowane ogłoszenia i dodawane nowe osoby z wygranymi statusami?

- czy tylko w maju sprawdzamy i tyle

- czy codziennie mam sprawdzać.

Jak wyglada informacja , bo na innych zaś stronach wnioskuje ze dwa razzy w roku podawane są pule szczęśliwych wygranych w dv czyli maj i wrzesień

a na innych zś pisze aby sprawdzać bez przerwy co jest nudne i mało optymistyczne.

sprawdzasz raz i gdy na tym forum lub stronie Ambasady,Ich social mediach bedzie by sprawdzić ponownie wtedy to robisz,byly dwa dolosowania i wyniki byly podawane we wrześniu i tyle. Nie ma co codzienne sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sly6 napisał:

sprawdzasz raz i gdy na tym forum lub stronie Ambasady,Ich social mediach bedzie by sprawdzić ponownie wtedy to robisz,byly dwa dolosowania i wyniki byly podawane we wrześniu i tyle. Nie ma co codzienne sprawdzać.

ok, dzieki za info

mnie konkretnie chodziło o dv2018 wyniki w maju były czy po temu było gdzieś ogłoszone ze trzeba sprawdzać , gdzie mam zagladać na jakie socjal media

sorry :) za pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...