Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 6/18/2017 o 03:21, sly6 napisał:

rok temu i teraz jest trochę ludzi ze brali udział pierwszy raz w loterii i zostali wylosowani.

Surprise !!! Loteria jest - loteria ?? Kazdy ma takie same szanse bez wzgledu na to ktory raz startuje... Kto by pomyslal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2017 o 16:50, czarex napisał:

Powiedzialbym ze masz calkiem spore szanse na rozmowe.

Numery nie sa przydzielane jeden po drugim, sa znaczne przerwy. Wiele osob wysyla zgloszenie, zostaje wylosowanym patrzy na koszta i okazuje sie ze nie maja takiej kasy na wize lub tez wize + koszta na start w USA albo stwierdzaja ze jednak nie chca wizy lub doczytaja ze sie nie kwalifikuja (oni stanowia okolo 75% wylosowanych), dodaj do tego odrzucone aplikacje (brak kwalifikacji, bledy przy wypelnianiu wniosku, itp). W sumie daje to total okolo 80% 

Podsumowujac, z tym numerem powinienes miec rozmowe gdzies czerwiec/lipiec/sierpien - moze maj.

Pytanie, z numerem 14xxx kiedy mogę się spodziewać rozmowy i czy jeszcze w tym roku? dodam, że aplikację zamierzam wysłać teraz pod koniec czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SonFili23$ napisał:

Pytanie, z numerem 14xxx kiedy mogę się spodziewać rozmowy i czy jeszcze w tym roku? dodam, że aplikację zamierzam wysłać teraz pod koniec czerwca.

Jesli chcesz rozmowe ASAP to wyslij ASAP DS-260. Przetwarzanie DS-260 moze trwac i pol roku. Czy w tym roku? Nie wiem. Jesli to jak cos grudzien. Ja mialem numer 16xxx i pod koniec stycznia mialem, a DS-260 wyslalem tego samego dnia co wyniki byly. Wszystko zalezy ile "martwych" numerow po drodze. Realnie miedzy grudniem a lutym powinienes miec rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam dziewczyne ktora za pierwszym razem wylosowala i juz od miesiaca mieszka przy zatoce meksykanskiej. ja trafilam za drugim. za pierwszym razem tak sie nakrecalam ze wylosuje ze jak zobaczylam odp negatywna to juz za drugim razem nie wierzylam w ogole w wygrana ze zapomnialam sprawdzic wyniki , po kilku dniach mojemu mezowi sie przypomnialo.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, czarex napisał:

Jesli chcesz rozmowe ASAP to wyslij ASAP DS-260. Przetwarzanie DS-260 moze trwac i pol roku. Czy w tym roku? Nie wiem. Jesli to jak cos grudzien. Ja mialem numer 16xxx i pod koniec stycznia mialem, a DS-260 wyslalem tego samego dnia co wyniki byly. Wszystko zalezy ile "martwych" numerow po drodze. Realnie miedzy grudniem a lutym powinienes miec rozmowe.

pytanie kolejne, czy tłumaczyć nazwy szkół na angielskie, high school no ....? co wpisać przy high school jako degree? i czy przy university degree mogę wpisać "engineer", mimo, że z tego co wiem, u nich ta kwestia trochę inaczej wygląda, inż. jest chyba traktowany jako stopień wyższy niż master

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SonFili23$ napisał:

pytanie kolejne, czy tłumaczyć nazwy szkół na angielskie, high school no ....? co wpisać przy high school jako degree? i czy przy university degree mogę wpisać "engineer", mimo, że z tego co wiem, u nich ta kwestia trochę inaczej wygląda, inż. jest chyba traktowany jako stopień wyższy niż master

poza tym, jestem jeszcze studentem kolejnej uczelni, uzyskam stopień bachelor dopiero w 2018 roku, a w aplikacji jest : Number of Educational Institutions Attended i niestety nie da się wpisać Uczelni z przyszłą datą ukończenia, więc myślę, że chyba najlepiej to po prostu pominę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SonFili23$ napisał:

poza tym, jestem jeszcze studentem kolejnej uczelni, uzyskam stopień bachelor dopiero w 2018 roku, a w aplikacji jest : Number of Educational Institutions Attended i niestety nie da się wpisać Uczelni z przyszłą datą ukończenia, więc myślę, że chyba najlepiej to po prostu pominę

Ja nie tlumaczylem nazw szkol.

Jak wpiszesz uniiweerek jak niie masz go skonczonego to dostananiesz odmowe wizy. Wpisujeszz wszzystko na stan obecny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SonFili23$ napisał:

pytanie kolejne, czy tłumaczyć nazwy szkół na angielskie, high school no ....? co wpisać przy high school jako degree? i czy przy university degree mogę wpisać "engineer", mimo, że z tego co wiem, u nich ta kwestia trochę inaczej wygląda, inż. jest chyba traktowany jako stopień wyższy niż master

Nie jest. Generalnie nie ma takiego stopnia jak engineer. BS in xxx Engineering etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...