Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.06.2017 o 08:58, Jeffren napisał:

Tak, juz sobie poradziłem. Wczoraj napisałem maila, dzisiaj miałem re-open przy mojej części wniosku. Ekspresowo 

Hej a gdzie napisałeś? 

Ja zaznaczyłam przy moim wniosku na 2019, ze mam liceum z matura. Niżej jest jesli nie spełniasz wymagań edukacyjnych czy pracowałeś w zawodzie jesli tak podaj jakim. Ja niestety zaznaczyłam rownież i te sekcje :( a mysle, ze powinnam zostawić ja nietknięta. Napisałam jakiegoś emaila z formularza na stronie, ale czy to wystarczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 minut temu, Theyshotwaldo napisał:

Hej a gdzie napisałeś? 

Ja zaznaczyłam przy moim wniosku na 2019, ze mam liceum z matura. Niżej jest jesli nie spełniasz wymagań edukacyjnych czy pracowałeś w zawodzie jesli tak podaj jakim. Ja niestety zaznaczyłam rownież i te sekcje :( a mysle, ze powinnam zostawić ja nietknięta. Napisałam jakiegoś emaila z formularza na stronie, ale czy to wystarczy? 

Aha w ogóle ja chyba dałam sie nabrać na oszustów, bo 2019 jescZe nie ma :P cofam pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kzielu napisał:

Nic sie nie stalo. Przeczytales ten artykul (ze zrozumieniem) ?

Oczywiście ze tak!

Wiem ze kongres musi to zatwierdzi żeby weszlo w zycie. Zdaje sobie rowniez sprawe ze Kongres USA to nie sejm PL i nie rządzi nimi jak u nas jeden posel. Jednka Trump wciela w zycie swoje plany.

Patrzac obiektywnie to rozwiazanie wcale nie jest takie zle i staje sie szansa dla ludzi z odpowiednimi kwalifikacjami oraz wykształceniem jak rowniez znajomością jezyka i nie mam tu na mysli goralsko-angielskiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, prem napisał:

Oczywiście ze tak!

Wiem ze kongres musi to zatwierdzi żeby weszlo w zycie. Zdaje sobie rowniez sprawe ze Kongres USA to nie sejm PL i nie rządzi nimi jak u nas jeden posel. Jednka Trump wciela w zycie swoje plany.

Patrzac obiektywnie to rozwiazanie wcale nie jest takie zle i staje sie szansa dla ludzi z odpowiednimi kwalifikacjami oraz wykształceniem jak rowniez znajomością jezyka i nie mam tu na mysli goralsko-angielskiego:)

Dokladnie. Plan nie jest najgorszy natomiast szanse ze on przejdzie przez kongres sa raczej przecietne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rynr napisał:

Nie jestem zwolennikiem czerwonego, ale jak dla mnie w tej sprawie same dobre pomysły. Jest to na pewno lepsze niż proponowana reforma z czasów Obamy. Czy pojawila sie ta ustawa gdzies do przeczytania?

 

Wygoogluj "RAISE Act." Coraz więcej gadania że jednak nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, prem napisał:

Jednka Trump wciela w zycie swoje plany.

Bzdura. Probowal proponowac ta sama ustawe wczesniej w roku. Kongres byl zupelnie nie zainteresowany. Teraz probuje jeszcze raz, zeby ludzie mowili o imigracji a nie o Rosji. Z tym ze teraz kongres tez nie jest zainteresowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...