Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie odnosnie listu zapraszajacego - moze on byc napisany na komputerze, podpisany odrecznie, zeskanowany i odeslany mailem do mnie przez osobe zapraszajaca? czy musi byc przeslany poczta tradycyjna?

i co dokladnie ma zawierac? 2-3 zdania o tym ze ta osoba pomoze na poczatek zycia z mieszkaniem, formalnosciami i poda swoje imie i nazwisko i adres wystarczą? czy cos jeszcze trzeba tam umiescic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek Kowalczyk napisał:

Mam pytanie odnosnie listu zapraszajacego - moze on byc napisany na komputerze, podpisany odrecznie, zeskanowany i odeslany mailem do mnie przez osobe zapraszajaca? czy musi byc przeslany poczta tradycyjna?

i co dokladnie ma zawierac? 2-3 zdania o tym ze ta osoba pomoze na poczatek zycia z mieszkaniem, formalnosciami i poda swoje imie i nazwisko i adres wystarczą? czy cos jeszcze trzeba tam umiescic?

taki format i te słowa sa ok.. No i Twoje dane niech poda.. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Wkoncu biorę się za ds 260 ale pojawiają się same pproblemu

1. Chce dodać nowo narodzonego synka do wniosku i pytanie czy skrócony odpis aktu wystarczy - gdzies mi minęła informacja ze musi być odpis zupelny?

2 . Nie dotarłem jeśćze do tego punktu ale czy w zawodzie jeśli prowadzę działalność podać np self employed czy poprostu zawód ze studiów ?

Dzięki za odpowiedź :)

PS czy jest ktoś kto tak późno jak ja wysyłał ds ? I się załapał numer jeden z pierwszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, newborn napisał:

Hej,

Wkoncu biorę się za ds 260 ale pojawiają się same pproblemu

1. Chce dodać nowo narodzonego synka do wniosku i pytanie czy skrócony odpis aktu wystarczy - gdzies mi minęła informacja ze musi być odpis zupelny?

2 . Nie dotarłem jeśćze do tego punktu ale czy w zawodzie jeśli prowadzę działalność podać np self employed czy poprostu zawód ze studiów ?

Dzięki za odpowiedź :)

PS czy jest ktoś kto tak późno jak ja wysyłał ds ? I się załapał numer jeden z pierwszych

możesz teraz wyslac wniosek i zamiast rozmowy w październiku będzie np grudzień . Zupełny akt urodzenia a co do zawodu to wpisz ten ze studiów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć,

dodałem syna do wniosku - rozumiem ,że muszę wypełnić wszystkie pola we wniosku ?

chociaż jest to dość dziwne jak syn ma parę miesięcy i mam podać jego telefon i adres mailowy itd. ?

rozumiem ,że podaje swoje dane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy osoby które zostały wylosowane w DV-2018 mogą bez problemów brać udział w losowaniu DV-2019 ? Zawsze jest szansa nie zaproszenia na rozmowę albo wydarzenia się innych sytuacji ( które nie wykluczają z samej loterii, ale uniemożliwiają wzięcia udziału w aktualnej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Sparrow napisał:

Witam. Czy osoby które zostały wylosowane w DV-2018 mogą bez problemów brać udział w losowaniu DV-2019 ? Zawsze jest szansa nie zaproszenia na rozmowę albo wydarzenia się innych sytuacji ( które nie wykluczają z samej loterii, ale uniemożliwiają wzięcia udziału w aktualnej )

Brak przeciwwskazań ze strony prawnej do wzięcia udziału w tej i każdej z kolejnych edycji DVL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...