Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Rafcio28 napisał:

To jak moj CN ma 27xxx to mam slabe szanse na rozmowe bo np. duzo bedzie wylosowanych z rodzinami ktorzy mieli nizsze numery odemnie i te 50tys zostanie szybko rozdane :( 

ps: wylosowany zostalem za 1x 

widzę ze malo czytasz forum i ze ludzie z numerami wyższymi dostawali wizę. Pamiętaj ze trochę ludzi nie wysyła ds260,wysyła i nie idzie na rozmowę lub na rozmowie tej wizy nie dostają np zakaz wjazdu na teren USA. Pomyśl trochę w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
22 minuty temu, sly6 napisał:

widzę ze malo czytasz forum i ze ludzie z numerami wyższymi dostawali wizę. Pamiętaj ze trochę ludzi nie wysyła ds260,wysyła i nie idzie na rozmowę lub na rozmowie tej wizy nie dostają np zakaz wjazdu na teren USA. Pomyśl trochę w taki sposób.

Fakt nie kazdy jest rezydentem forum aby wszystko wiedziec. Troche inaczej myslalem z tymi 50tys wiz. 

Dziekuje za odopwiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rafcio28 napisał:

To jak moj CN ma 27xxx to mam slabe szanse na rozmowe bo np. duzo bedzie wylosowanych z rodzinami ktorzy mieli nizsze numery odemnie i te 50tys zostanie szybko rozdane :( 

ps: wylosowany zostalem za 1x 

Powiedzialbym ze masz calkiem spore szanse na rozmowe.

Numery nie sa przydzielane jeden po drugim, sa znaczne przerwy. Wiele osob wysyla zgloszenie, zostaje wylosowanym patrzy na koszta i okazuje sie ze nie maja takiej kasy na wize lub tez wize + koszta na start w USA albo stwierdzaja ze jednak nie chca wizy lub doczytaja ze sie nie kwalifikuja (oni stanowia okolo 75% wylosowanych), dodaj do tego odrzucone aplikacje (brak kwalifikacji, bledy przy wypelnianiu wniosku, itp). W sumie daje to total okolo 80% 

Podsumowujac, z tym numerem powinienes miec rozmowe gdzies czerwiec/lipiec/sierpien - moze maj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pytanie potwierdzające czy dobrze zrozumiałem odpowiedzi na forum :)

Jeśli moja narzeczona z dniem 30.06 zmieni stan cywilny, w drugiej połowie lipca będzie miała nowy paszport (z nowym nazwiskiem) to możemy teraz wysłać DS260 (tj. połowa czerwca), a w momencie kiedy konsul zaprosi ją na rozmowę poinformować o zmianie stanu cywilnego, o zmianie nazwiska i o tym że mąż (czyli ja) również ma być objęty programem wizowym? 

Druga opcja to napisać maila z prośbą o zmianę w formularzu i zaktualizowanie informacji? I druga opcja wiąże się z przesunięciem terminu rozmowy (mamy niski numer)?

 

Dziękuje z góry za wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...