Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, to moj pierszy post

Za trzecim razem udalo mi sie wygrac w loteri, ze wzgledu na moj charakter pracy i brak internetu w trasie , potem oczywiscie doczytalem ze numer pasztortu jest potrzebny a ja paszportu nie mialem to troche mi sie to przedłużyło wszystko. Dopiero dzis zlozylem wniosek ds 260 i tu moje pytanie :

czy tak pozne wyslanie ds 260 ma wplyw na termin rozmowy ? numer CN :

  2018EU00013xxx

 

aha , nie wiem czy cos przeoczylem ale jak dzis to wypelnialem to nie dodawalem nigdzie zdjecia , bedzie potrzebne dopiero na rozmowe ewentualnie czy jak ? 

dziekuje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wujekWONT napisał:

Witam, to moj pierszy post

Za trzecim razem udalo mi sie wygrac w loteri, ze wzgledu na moj charakter pracy i brak internetu w trasie , potem oczywiscie doczytalem ze numer pasztortu jest potrzebny a ja paszportu nie mialem to troche mi sie to przedłużyło wszystko. Dopiero dzis zlozylem wniosek ds 260 i tu moje pytanie :

czy tak pozne wyslanie ds 260 ma wplyw na termin rozmowy ? numer CN :

  2018EU00013xxx

 

aha , nie wiem czy cos przeoczylem ale jak dzis to wypelnialem to nie dodawalem nigdzie zdjecia , bedzie potrzebne dopiero na rozmowe ewentualnie czy jak ? 

dziekuje

 

 

zdjęcia będą potrzebne na badaniach i samej rozmowie. Co do numeru to jesli będzie Twój numer dostępny a urząd nie zdarzy przetworzyć ds to zostaniesz zaproszony na późniejszą datę. Może nie będzie źle,zależy ile osób nie wysłalo ds bo na forum były przypadki ze ktoś wysłała ds np na jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2017 o 11:44, wujekWONT napisał:

Dopiero dzis zlozylem wniosek ds 260 i tu moje pytanie :

czy tak pozne wyslanie ds 260 ma wplyw na termin rozmowy ? numer CN :

  2018EU00013xxx

Gratulacje!

Tak, bedzie mialo prawdopodobnie wplyw. Ale nie duży. DS-260 srednio kolo 6 miesiecy przetwarzaja... Numer masz niski, wiec moze zaistniec sytuacja, ze w visa bulletin bedzie ze powinienec miec rozmowe a zaproszenie na rozmowe dostaniesz w pozniejszym terminie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam tylko jedno pytanie.

Czy odpisy aktu urodzenia i aktu małżeństwa muszą być tłumaczone na j. angielski?

"You will also need to bring a photocopy of each document. You will be required to bring these documents to your visa interview at the U.S. Embassy or Consulate, along with any translations required. " taki wpis na stronie https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/if-you-are-selected/prepare-supporting-documents.html

a taki :
"Dokumenty wydane w języku polskim, oprócz wyroków sądowych, nie wymagają tłumaczenia na język angielski. Wszystkie dokumenty sporządzone w języku innym niż polski lub angielski muszą być złożone wraz z tłumaczeniami na angielski wykonanymi przez tłumacza przysięgłego.: " na https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, flc napisał:

Witam. Mam tylko jedno pytanie.

Czy odpisy aktu urodzenia i aktu małżeństwa muszą być tłumaczone na j. angielski?

"You will also need to bring a photocopy of each document. You will be required to bring these documents to your visa interview at the U.S. Embassy or Consulate, along with any translations required. " taki wpis na stronie https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/if-you-are-selected/prepare-supporting-documents.html

a taki :
"Dokumenty wydane w języku polskim, oprócz wyroków sądowych, nie wymagają tłumaczenia na język angielski. Wszystkie dokumenty sporządzone w języku innym niż polski lub angielski muszą być złożone wraz z tłumaczeniami na angielski wykonanymi przez tłumacza przysięgłego.: " na https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/

 

liczy się co pisze na polskiej wersji. To samo z książeczka wojskową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Jestem nowa na forum i potrzebuję porady.

Jesienią zgłosiłam się do loterii wizowej po raz pierwszy i zostałam wylosowana. Chciałam zrezygnować ze składania DS260 ponieważ mam chłopaka i nie wyobrażam sobie jechać sama. Tak więc zapomniałam o loterii. Teraz jednak myślę, że mieszkanie w stanach to moje marzenie. 

Czy jeśli wezmę za 1,5 miesiąca ślub i dopiero później (czyli w okolicach sierpnia) złożę DS260 już jako mężatka mam szansę wyjechać?

Już nie chodzi mi czy nas konsul puści czy nie, ale czy tak późno jest sens wypełniania DS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...