Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

59 minutes ago, Dawid Paluch said:

Witam ponownie ! Chciałbym się dowiedzieć skąd macie informacje jakie numerki idą z  góry dziękuje i pozdrawiam

Co miesiąc wychodzi tak zwany Visa Bulletin i tam podają oficjalne odcięcia dla każdego kontynentu na kolejne miesiące - dzięki temu wiemy które numery mogą sie spodziewać zaproszeń teraz :)

https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin/2018/visa-bulletin-for-november-2017.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
13 godzin temu, MeganMarkle napisał:

To już każdy musi sam zdecydować co woli... ale akurat argumentu z dzieckiem nie rozumiem, mnie głownie myśl o przyszłości dziecka składnia do wyjazdu.

Witam, mnie akurat nie wylosowali, ale próbuję, właśnie ze względu na dziecko. Mam prawie 40 lat i ja już jakiejś zawrotnej kariery tam nie zrobię, ale moje dziecko będzie miało szansę żyć inaczej, mam nadzieję, że lepiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jak to jest z tymi numerkami wszystkie które zostały wylosowane będą miały szanse na rozmowę mój 28xxx ktoś pisał maj - czerwiec - lipiec ? Kto z góry pisze ze jego 23xxx nie ma szans na rozmowę sam już nie wiem co mam wnioskować bo jak mam tyle czekać to pakuje się i lecę na pół roku ludzie pomagajcie odpowiadajcie !! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dawid Paluch napisał:

Hej jak to jest z tymi numerkami wszystkie które zostały wylosowane będą miały szanse na rozmowę mój 28xxx ktoś pisał maj - czerwiec - lipiec ? Kto z góry pisze ze jego 23xxx nie ma szans na rozmowę sam już nie wiem co mam wnioskować bo jak mam tyle czekać to pakuje się i lecę na pół roku ludzie pomagajcie odpowiadajcie !! :D:D:D

ludzie mówią co chcą.. Lepiej poczytaj inne tematy o loterii i sam zobaczysz jak bylo kiedyś. Fakt sa niskie numery lecz kolejne miesiące pokażą jak będzie.

taka rada .gdy lecisz do USA. Jesteś wylosowany to czekasz mimo postów ze się nie uda. Takie pisanie będzie warte gdy zakończy się loteria a teraz czekasz .patrzysz na biuletyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze losowanych jest więcej osób, niż mają do rozdania wiz. Chyba nawet dwa razy więcej, jeśli dobrze pamiętam. Po drodze część osób odpada, bo w ogóle nie zaczyna procedowania, bo nie spełnia wymagań, czy jeszcze z innych powodów. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak czekać i obserwować visa bulletin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Dawid Paluch napisał:

Dzięki za dobre słowo masz rację każdy pisze co chce czytałem rok 2015 nr 43050 rok 2016 34000  rok 2017 2210 wiec różnie to bywało pozostało czekać na swoją kolej a do końca września sporo czasu chyba ze skończą się wizy mam nadzieję ze starczy dla wszystkich pozdrawiam !!!!!

Moj kolega w dv2017 mial nr 27xxx i mial rozmowe w maju  tego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dawid Paluch napisał:

Dzięki za dobre słowo masz rację każdy pisze co chce czytałem rok 2015 nr 43050 rok 2016 34000  rok 2017 2210 wiec różnie to bywało pozostało czekać na swoją kolej a do końca września sporo czasu chyba ze skończą się wizy mam nadzieję ze starczy dla wszystkich pozdrawiam !!!!!

polecam czytać bloga britsimonsays.com On tam dość dobrze wszystko rozkminia, jest analitykiem i ma dostęp do danych, do których my nie mamy. w jego przedostatnim poście, w związku z tym, ze numery dla europy na DV2018 idą najwolniej jak kiedykolwiek, Simon obstawia, że styczeń luty marzec i kwiecień bedą wsrastać plus minus po 2500. zatem  jeśli na grudzień mamy 6000 to w kwietniu będą do 16000. Poźńiej, według niego nastąpi skok w związku z "teorią dziur", a więc pustych numerów, gdzie na 1000 numerów zapraszanych na rozmowy jest połowa albo i mniej. Od maja juz do końca roku fiskalnego (30 wrzesień 2018) będą numery przyrastać o 5000 miesięcznie. Dlatego na koniec września powinniśmy się znaleźć na poziomie numerów nawet do 41000. Ale to tylko teoria. może być mniej. Więcej raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Ania799 said:

Witam, mnie akurat nie wylosowali, ale próbuję, właśnie ze względu na dziecko. Mam prawie 40 lat i ja już jakiejś zawrotnej kariery tam nie zrobię, ale moje dziecko będzie miało szansę żyć inaczej, mam nadzieję, że lepiej :-)

Dokładnie tak, ja też już po 30 :P , ale dziecko tam na pewno życie będzie mieć lepsze... zwłaszcza, gdy widzę w którym kierunku zmierza nasz kraj obecnie :/

Plus zawsze można wrocic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie trochę z innej beczki... czy kiedyś dawno temu można było wygrać GC w DV lotery i odstąpić ją swojej córce i jej mężowi? Bo mam kolegę który twierdzi, że jego mama wylosowała i tak właśnie zrobiła - i faktycznie jego siostra z mężem wyjechała wtedy do US i są tam do dziś... ale to było dobre 10 lat temu. Zastanawia mnie czy faktycznie były takie opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...